Imagine Dragons KüçükÇiftlik Park'ı salladı

Imagine Dragons, KüçükÇiftlik Park’ta hayranlarıyla buluştu.


Imagine Dragons KüçükÇiftlik Park'ı salladı

1) Amerikalı bağımsız rock grubu "Imagine Dragons" geçtiğimiz gün KüçükÇiftlik parkta yıllarca unutulamayacak bir konser verdi.

2) İstanbul Blue Night kapsamında KüçükÇiftlik Park’ta hayranlarıyla buluşan İmagine Dragons, hayranlarına yıllarca unutamayacağı sahneler yaşattı.

3) Imagine Dragons'un solisti Day Reynolds, konser alanına çıkar çıkmaz yanında getirdiği Türk bayrağını öperek dinleyicilerinin kalbini kazandı.

4) Ardından yeri öpen Reynolds, dinleyicilerin yıllarca unutamayacağı performansına başladı.

5) Reynolds, verdiği minik arada  “İlk kez Türkiye’ye geliyorum ama bunun son olacağını sanmıyorum, muhteşem bir ülke, muhteşem bir şehir burası. İnanılmaz bir kültüre, şahane lezzetlere sahipsiniz. Sizi ve enerjinizi kalpten hissediyorum” dedi.

6) Konserinde tam 18  şarkısını seslendiren ABD'li bağımsız indie/alternative rock grubu Imagine Dragons bu konserle beraber dünya Turnesi EVOLVE'nin bir ayağını daha tamamlamış oldu.

7) Imagine Dragons'un hayranları sabah 8'de başlayarak  KüçükÇiftlik Park'ın kapısında akşam saatlerine kadar konseri bekledi.

8) Ünlü grubu dinlemek için gelenlerin arasında Halit Ergenç ve Şebnem Bozoklu'da vardı.

9) İmagine Dragons, Las Vegas çıkışlı olan ve rock müziğe getirdikleri yenilikçi tarzla kısa bir sürede tüm dünyanın dikkatini çekmeyi sağlamış bir grup.

10) 2008 yılında ilk tohumları atılan grup bugüne kadar 3 stüdyo albümü yayınlayan İmagine Dragons, 2012 yazında yayınladıkları “Night Vision” albümünde yer alan ve şimdiden rock klasikleri arasında yerini alan “Radioactive” şarkısı ile en büyük başarısını elde etmişti.


Bu içeriğe tepkiniz?

Kalplere Boğuldum Kalplere Boğuldum
0
Kalplere Boğuldum
Gül Gül Öldüm Gül Gül Öldüm
0
Gül Gül Öldüm
Biraz Düşünceli Biraz Düşünceli
0
Biraz Düşünceli
Şok Oldum Şok Oldum
0
Şok Oldum
Sinirliyim Sinirliyim
0
Sinirliyim
Katılmadım Katılmadım
0
Katılmadım

Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapınız.