House Of Cards'tan Merak Uyandırıcı Kareler Geliyor!

House Of Cards'ın yeni sezonuna az bir süre kala yeni haberler geliyor.


House Of Cards'tan Merak Uyandırıcı Kareler Geliyor!

1) 2013 yılından beri Netflix'in en kaliteli yapımı olma özelliğini elinde tutan politik dizi House Of Cards bu yıl final sezonu olan 6. sezonuna merhaba diyecek.

2)  5. sezonun heyecanlı bir şekilde  bitmesinin ardından 6. sezonun gelmesine henüz ne kadar kaldığını bilmesek de en geç tarih 2018 Aralık ayı olacak.

3) Yapımcılığını Robin Wright'ın üstlendiği dizinin baş karakteri Kevin Spacey'ın geçtiğimiz aylarda adının taciz iddialarına karışmasından sonra Netflix ciddi bir karar almıştı.

4) Dizinin final sezonunda bu kara lekeyi taşımak istemediğini belirten Netflix, Kevin Spacey ile yollarını ayırmıştı.

5) Herkes yeni sezonda Kevin Spacey gibi bir oyuncunun dizide olmadan nasıl olacağını merak ederken Netflix, 6. sezon ile ilgili 2 adet yeni görsel paylaştı.

6) Robin Wright görsellere bakılırsa dizide Amerika başkanı olan ve iki oscar ödüllü Spacey'in kovulmasının ardından  karşımıza hâlen Amerika başkanı olarak çıkmaya devam edecek.

7) Bu ödüllü dizinin 6. sezonuna konuk oyuncu olarak Diane Lane, Cody Fern ve Greg Kinnear gibi isimlerin de katılacağı gelen bilgiler arasında.

8) Dizinin çoğu hayranı Kevin Spacey'in kovulmasına tepki göstermiş olsa da  final sezonu hâlen heyecanla bekleniyor. Bakalım Netflix karşımıza nasıl bir senaryo ile çıkacak?


Bu içeriğe tepkiniz?

Kalplere Boğuldum Kalplere Boğuldum
0
Kalplere Boğuldum
Gül Gül Öldüm Gül Gül Öldüm
0
Gül Gül Öldüm
Biraz Düşünceli Biraz Düşünceli
0
Biraz Düşünceli
Şok Oldum Şok Oldum
0
Şok Oldum
Sinirliyim Sinirliyim
0
Sinirliyim
Katılmadım Katılmadım
0
Katılmadım

Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapınız.