Hoş Geldin Wonderland Eurasia

AnkaPark Wonderland Eurasia Asya ve Avrupa’nın en büyük tema parkı olarak kapılarını açıyor.


Hoş Geldin Wonderland Eurasia

AnkaPark Wonderland Eurasia Asya ve Avrupa’nın en büyük tema parkı olarak kapılarını açıyor.

Açılışına günler kalan Asya ve Avrupa’nın en büyük tematik parkı AnkaPark Wonderland Eurasia ziyaretçilerine hazırladığı özel sürprizler, görkemli ve eğlenceli dünyası, her yaştan insanın ilgisini çekecek oyun çadırları ve oyuncakları, restoran, konaklama hizmetleri,  çocuk misafirlerin yan ısıra  15.000 m2 yetişkin oyun alanı, farklı alanlara tüm ihtiyaçlarınız için 150 mağazası ile Ankara’dan dünyaya uzanan yeni turizm köprüsü olmaya hazırlanıyor.

1.300.000 metrekare alan üzerinde kurulu Wonderland Eurasia, hem kullanım alanları hem de eğlence üniteleri bakımından Asya ve Avrupa’nın en büyük tematik parklarından biri olma özelliğini taşıyor. Teknolojinin geldiği noktada sağladığı imkanların tümü kullanılarak hayata geçirilen Wonderland Eurasia tema park, iç ve dış turizme açılışından itibaren ilk yılında 5 milyon turiste ev sahipliği yapacak.

Toplamda her yaşa hitap eden 2.117 adet eğlence ünitesi, misafirlerine yaz-kış koşullarında en iyi hizmeti sağlamak için düzenlenen  110.000 kapalı, 1.190.000 metrekare açık alanı ile Ankapark Wonderland Eurasia Türkiye’nin ve dünyanın eğlence anlayışına yeni bir bakış getirecek.

Misafirlerini Türkiye’nin zengin kültürel mirasının tüm etkilerini gösteren bir ihtişamla karşılayan Wonderland Eurasia içinde barındırdığı evrenin var oluşundan antik çağlara, günümüzden geleceğe uzanan bir zaman tüneli atmosferiyle de size eğlendirirken öğretecek büyük bir alan yaratıyor. İnsanlığın yaşam öyküsünün kurgulandığı Wonderland Eurasia’da; enleri, ilkleri, temalardaki özen ve gerçekliği, macera dolu serüvenlerle yaşama şansı bulacaksınız.

Bu içeriğe tepkiniz?

Kalplere Boğuldum Kalplere Boğuldum
11
Kalplere Boğuldum
Gül Gül Öldüm Gül Gül Öldüm
2
Gül Gül Öldüm
Biraz Düşünceli Biraz Düşünceli
0
Biraz Düşünceli
Şok Oldum Şok Oldum
0
Şok Oldum
Sinirliyim Sinirliyim
1
Sinirliyim
Katılmadım Katılmadım
1
Katılmadım

Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapınız.