Hızlı ve Öfkeli Spin-off mu dediniz?

Hobbs& Shaw için bir hatırlatma ile başlayalım. Hızlı ve Öfkeli filmi kendi içinde bir rekora doğru giderken sonunda


Hızlı ve Öfkeli Spin-off mu dediniz?

Hobbs & Shaw için bir hatırlatma ile başlayalım. Hızlı ve Öfkeli filmi kendi içinde bir seri rekoruna doğru giderken sonunda bölünerek spin-off filmlerini de yaratmaya başladı. Bu serinin şu anda merakla beklenen “yan ürünü” Hızlı ve Öfkeli- Hobbs ve Shaw nihayet 2 Ağustos’ta vizyona giriyor.

8 filmi geride bırakan Hızlı ve Öfkeli serisinin Dwayne Johnson ve Jason Statham’ın canlandırdığı Hobbs ve Shaw karakterlerini ana kontrol merkezine taşıyan film için eleştirmenler Hızlı ve Öfkeli 8’den daha fazla gişe beklediklerini şimdiden açıkça belirttiler. Filmin yayınlanan fragmanları göstermekte ki, bol aksiyon sahneleri yine bir görsel şölen sunarken, Hızlı ve Öfkeli filmi meraklılarının serinin son filmlerinde en çok şikayet ettiği aşırı abartı öğelerini biraz gerçekçilikle daha cazip hale getirilmiş.

Hızlı ve Öfkeli- Hobbs and Shaw ‘ın gişe başarısı sadece filmin sıkı takipçileri için değil, sıcak yaz aylarında şöyle ağız tadı ile bildiğimiz tanıdığımız karakterlerden sağlam bir aksiyon filmi izlesek ne güzel olur diyen herkesin ilgisini çekeceği için bizde eleştirmenlerin fikrine katıldığımızı hemen söyleyelim. Bu film son Hızlı ve Öfkeli filminden bir spin-off olmasına rağmen daha büyük bir gişe başarısını yakalayacak gibi duruyor. Ayrıca Dwayne Johnson’un kaslı ve eğlenceli sert erkek imajı yanında, Jason Statham’ın duygusuz yüz ifadesi ile filme katacağı aşırı hız, Vanessa Kirby Deckard’ın güzelliği ile dengelenecek. Bu arada buraya not olarak ekleyelim, Idris Alba hayranları da filmde bu özel oyuncuyu kötü karakter rolünü üstlenmiş olarak görecekler ama hayranlıkları asla azalmayacak. Son olarak filmin aksiyon sahnelerine olan inancımızı güçlendiren yönetmenin  “John Wick”, “Sarışın Bomba” ve “Deadpool 2” filmlerinden tanıdığımız David Leitch'in olduğunu da söylersek filmin neden bu kadar merakla beklendiği daha net ortaya çıkacaktır.

Siz de hemen Hızlı ve Öfkeli-Hobbs and Shaw filmine bilet almak ve filmi size en yakın sinema salonunda izlemek için buraya tıklayınız.

Bu içeriğe tepkiniz?

Kalplere Boğuldum Kalplere Boğuldum
5
Kalplere Boğuldum
Gül Gül Öldüm Gül Gül Öldüm
3
Gül Gül Öldüm
Biraz Düşünceli Biraz Düşünceli
4
Biraz Düşünceli
Şok Oldum Şok Oldum
0
Şok Oldum
Sinirliyim Sinirliyim
1
Sinirliyim
Katılmadım Katılmadım
0
Katılmadım

Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapınız.