Hep Yek’i sevdik biz!

Hep Yek 3, ilginç konusu, eğlenceli anlatımı ve değişmeyen seyircinin alışıp sevdiği oyuncu kadrosu ile


Hep Yek’i sevdik biz!

Hep Yek 3, ilginç konusu, eğlenceli anlatımı ve değişmeyen seyircinin alışıp sevdiği oyuncu kadrosu ile vizyona giriyor.

Hep Yek serisinin ilki sinemaseverler tarafından o kadar ilgiyle karşılandı ki; Yapım ekibi seri haline getirmek için kolları sıvadı ve onları seven izleyicilere serinin ikinci filmini de yayınladı. Bunları neden anlatıyorum? İlk filmin başarısı için şans, tesadüf diyenler, serinin 2. filminin başarısı karşısında biraz durulmak zorunda kaldılar. Film izleyenleri, dolayısıyla izledikleri için yapımcıları mutlu ederek devam edince, başrol oyuncuları değişmeden serinin 3. filmi Hep Yek 3 çekimlerini bitirdi ve Şubat ayında seyircisi ile buluşmaya hazırlanıyor.

İzleyiciler hatırlayacaktır, Hep Yek filminin ikincisinde hapse düşen Altan ve Gürkan ikilisinin yine hep yek atan talihleri ve bunları aşmak için kullandıkları yöntemler ile serinin 3. filminde başları dertten kurtulmuyor.  Özgür Bakar yönetmenliğinde çekilen filmde Gökhan Yıkılkan ve İnan Ulaş Torun başrolleri paylaşıyor.  Ali Sürmeli, Yıldırım Memişoğlu, Serdal Genç gibi güzel isimlerin yer aldığı kadroda ayrıca ünlü türkücü Mahmut Tuncer’inde oldukça eğlenceli bir rolü var.

Replikleri dilimize dolanan ve esprileri sosyal medyada sıkça kullanılan Hep Yek 3 filmi, Türk komedi filmleri severler için Şubat ayında öne çıkan alternatiflerden bir tanesi.

Hep Yek 3 filmine gişede sıra beklemeden hemen bilet almak için burayı tıklayınız.

Bu içeriğe tepkiniz?

Kalplere Boğuldum Kalplere Boğuldum
0
Kalplere Boğuldum
Gül Gül Öldüm Gül Gül Öldüm
1
Gül Gül Öldüm
Biraz Düşünceli Biraz Düşünceli
0
Biraz Düşünceli
Şok Oldum Şok Oldum
1
Şok Oldum
Sinirliyim Sinirliyim
0
Sinirliyim
Katılmadım Katılmadım
1
Katılmadım

Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapınız.