27 Ekim Haftası En Çok İzlenen Filmler

27 Ekim cumadan başlayıp onu takip eden cumartesi ve pazar günü en çok izlenen filmleri sizin için derledik.


27 Ekim Haftası En Çok İzlenen Filmler

Sinemaların çok hareketli olduğu soğuk günlere geldik. Geçtiğimiz haftasonu en çok izlenen filmleri sizin için derledik. Hadi beraber göz atalım.

 

5. 20 Ekimde vizyona giren, romantik komediyi gençlik komedisiyle harmanlayıp değişik bir enerji sunan Damat Takımı en çok izlenen 5. film oldu.

 

4. Kenan İmirzalıoğlu, Meryem Üzerli, Haluk Bilginer gibi yıldızlarla dolu kadro kalitesiyle merak uyandıran Cingöz Recai vizyona girmesinin 3. haftasında en çok izlenen 4. film oldu. 

 

3. Marvel Sinematik Evreni hayalleri sinema perdesine yansıtmaya devam ediyor. Asgard'ın haşarı kahramanı Thor ençok izlenenler listesinde ki tek yabancı film oldu.

 

2. Oğuzhan Koç'un İbrahim Büyükak ile beraber başrolünü paylaştığı eğlenceli bir yol filmi olan "Yol arkadaşım" vizyona girdiği ilk haftada zirveye  çok yaklaşıp 2. sırada yerini alıyor.

 

1. Haftanın en çok izlenen filmi gerçek bir olayın vizyona yansıtılmasıyla ortaya çıkan Ayla oluyor. 1950 yılında Kore'de yaşanan savaşın içinden çıkan ve sıcacık bir hikayeye sahip olan Ayla "En İyi Yabancı" Film dalında oscar ödülü almaya da çok yakın. 

 

 


Bu içeriğe tepkiniz?

Kalplere Boğuldum Kalplere Boğuldum
0
Kalplere Boğuldum
Gül Gül Öldüm Gül Gül Öldüm
1
Gül Gül Öldüm
Biraz Düşünceli Biraz Düşünceli
1
Biraz Düşünceli
Şok Oldum Şok Oldum
1
Şok Oldum
Sinirliyim Sinirliyim
1
Sinirliyim
Katılmadım Katılmadım
3
Katılmadım

Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapınız.