Hafta Sonu Raporu: Ailecek Şaşkınız Tahtına Geri Döndü!

Ailecek Şaşkınız 1 haftalık aradan sonra liderliği geri aldı.


Hafta Sonu Raporu: Ailecek Şaşkınız Tahtına Geri Döndü!

1) Box Office Türkiye, hafta sonu gişe rakamlarını açıkladı.

2) Murat Cemcir ve Ahmet Kural'ın filmi Ailecek Şaşkınız, 8 mart'ta beyaz perde ile buluşmuş ve gişede tam 4 haftalık  liderliğini sürdürmüştü.

3) Ancak geçen hafta vizyona giren Bizim Köyün Şarkısı ,bu uzun gişe yarışında Ailecek Şaşkınız'ın 4 haftalık liderliğine son vermişti.

4)  Tuğçe Soysop'un yönetmenliğini yaptığı Bizim Köyün Şarkısı, vizyondaki ilk haftasında 165 bin kişi tarafından izlenmişti.

5) Ailecek Şaşkınız ise o hafta 157 bin kişi tarafından izlenmiş ve bu rakamlarla beraber gişe yarışında  4. haftanın sonunda 2. sıraya gerilemişti.

6) Ancak Ailecek Şaşkınız'ın gişe liderliğinini geri alması  hiçte uzun sürmedi ve 1 haftalık aradan sonra  liderlik koltuğunu Bizim Köyün Şarkısı'ndan devraldı.

7)  Ailecek Şaşkınız 6. haftasında olmasına rağmen, Bizim Köyün Şarkısı filmi ile  arasındaki gişe yarışının devam edeceğini bu rakamlara bizlere göstermiş oldu. 

8) Burak Özçivit ve Kerem Bursin'in filmi Can Feda ise ilk haftasında sadece 110 bin kişi tarafından izlenerek beklentileri karşılayamadı ve gişe yarışında kendisine 3. sırada yer bulabildi.

9) Bu iddialı filmleri izlemek ve  gişeden daha ucuza, internetten bilet almak için tıklayabilirsiniz.

 

Bu içeriğe tepkiniz?

Kalplere Boğuldum Kalplere Boğuldum
0
Kalplere Boğuldum
Gül Gül Öldüm Gül Gül Öldüm
0
Gül Gül Öldüm
Biraz Düşünceli Biraz Düşünceli
0
Biraz Düşünceli
Şok Oldum Şok Oldum
0
Şok Oldum
Sinirliyim Sinirliyim
0
Sinirliyim
Katılmadım Katılmadım
0
Katılmadım

Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapınız.