Hafta Sonu Raporu: 15 Haftalık Gelenek Bozuldu!

15 haftadır süre gelen gelenek bu hafta sonu bozuldu!


Hafta Sonu Raporu: 15 Haftalık Gelenek Bozuldu!

1) Box Office Türkiye, hafta sonu gişe rakamlarını açıkladı.  

2) Jason Statham'ın başrolünde yer aldıgı Meg: Derinlerdeki Dehşet, bu hafta sonu 90 bin kişi tarafından izlenerek hafta sonu gişesinin lideri oldu.

3) ABD'de $44,5 milyon hasılat, Çin'de ise $50 milyon hasılat ile açılışını gerçekleştiren The Meg tüm dünyada başarılı bir açılışa imza attı.

4) The Meg: Derinlerdeki Dehşet'in bu başarını devam ettirebilmesi halinde Türkiye'de 350 bin kişi tarafından izlenmesine kesin gözüyle bakılıyor.

5) Bu rakamlarla beraber The Meg: Derinlerdeki Dehşet, 15 haftadır "devam filmlerinin gişede lider olma" geleneğinide bozmuş oldu.6) Hafta sonu gişesinin 2. sırasında son iki hafta sonunun lideri Mission: Impossible: Fallout var.

7) Bu hafta sonu 45 bin kişi tarafından izlenen film böylelikle 3. haftasında 450 bin izleyiciye ulaşarak 6.8 milyon lira hasılat elde etti.

8) Hafta sonu gişesinin 3. sırası vizyondaki ikinci hafta sonunda toplamda 100 bin seyirci barajını geride bırakan Karanlık Zihinler var.

9) Toplamda 104 bin kişi tarafından izlenen film 2. haftasında 1.2 milyon lira hasılat elde edebildi.

10) Hafta sonu gişesinin 4. sırası 20 bin izlenme ile animasyon filmi Genç Titanlar'a ait. Film bu hafta sonuyla beraber sadace 83 bin kişi tarafından izlendi.


Bu içeriğe tepkiniz?

Kalplere Boğuldum Kalplere Boğuldum
0
Kalplere Boğuldum
Gül Gül Öldüm Gül Gül Öldüm
0
Gül Gül Öldüm
Biraz Düşünceli Biraz Düşünceli
0
Biraz Düşünceli
Şok Oldum Şok Oldum
0
Şok Oldum
Sinirliyim Sinirliyim
0
Sinirliyim
Katılmadım Katılmadım
0
Katılmadım

Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapınız.