Guardians Of The Galaxy 3 İçin İşler İyice Sarpa Sarıyor!

Filmin yönetmeninin sıra dışı tweetlerinin ortaya çıkmasının ardından işler hiçte iyi gitmiyor.


Guardians Of The Galaxy 3  İçin İşler İyice Sarpa Sarıyor!

1) Guardians Of The Galaxy için bir süredir gelen kötü haberleri sizlere iletmiştik.

2) İlk olarak filmin ünlü yönetmeni James Gunn'ın  siyasi söylemleri üzerine geçmişte attığı bir takım tweetleri, sevilmeyenleri tarafından ortaya çıkartılmıştı.

3) Tweetlerde talihsiz bir şekilde çocuklar üzerinden cinsel şakalar yapan James Gunn sosyal medyada bir hayli ciddi tepkilere  mağruz kalmıştı.

4) Bu tepkiler üzerine Disney ünlü yönetmenle yollarını ayırdıklarını ve herhangi bir filmde çalışmayacaklarını belirtmişti.

5) Disney'in bu katı tutumunun ardından Guardians Of The Galaxy oyuncularıda bir açıklama yayınlamış, olayı desteklemediklerini ancak yönetmenlerinin yanında olduklarını belirtmişlerdi.

6) Tüm bu olanların ardından 2019 yılında yapımına başlacanak film için yeni bir yönetmen arayışına giren yapım ekibi, Marvel başkan Kevin Feige'nin tatilden dönmesini bekliyordu.

7) Gelen haberlerle beraber filmin kaderi belli olmuş gibi duruyor. Gelen haberlere  göre yeni bir yönetmen bulunsa dahi film ekibinin tamamen dağıtılması filmin sürecini tamamen yavaşlatacak.

8) Film ekibi tamamen kurulsa dahil en can alıcı kısma henüz gelmedik, en can alıcı kısım  tweetleriyle gündeme gelen ünlü yönetmenin aynı zamanda Guardians Of The Galaxy'nin  senaristide olması.

9) Film ekibinin dağıltılması ve senarist ile yönetmenlik yapan kişinin filmden uzaklaştırılması ardından tüm bunların  tekrar bir araya getirilip filmin oluşturulması bir hayli zor. Zira yeni bir senaryo yazılması sürecide çok zor bir süreç olacak.

10) Henüz kesin bir açıklama gelmese bile bu zorlu sürecin aceleye getirilmeyeceği ve filmin rafa kaldırılacağı beklenen en büyük olasık.


Bu içeriğe tepkiniz?

Kalplere Boğuldum Kalplere Boğuldum
0
Kalplere Boğuldum
Gül Gül Öldüm Gül Gül Öldüm
0
Gül Gül Öldüm
Biraz Düşünceli Biraz Düşünceli
1
Biraz Düşünceli
Şok Oldum Şok Oldum
1
Şok Oldum
Sinirliyim Sinirliyim
0
Sinirliyim
Katılmadım Katılmadım
0
Katılmadım

Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapınız.