Geri Sayım Başladı Karakomik Filmlere Son Günler

Karakomik Filmler İzleyiciyi Güldürmek İçin Geliyor


Geri Sayım Başladı Karakomik Filmlere Son Günler


Cem Yılmaz Karakomikler Filmler setinden sosyal medyada paylaşımlara devam ediyor. Benim en merak ettiğim karakterler ise Ayzek ve Mülakatçı rollerini oynayan Cem Yılmaz, Ozan Güven ikilisi. Günlük hayatta da sıkı dost olan ikili ilerleyen yıllarda sanki Zeki Alasya ve Metin Akpınar ikilisi gibi akıllarda kalacak. Cem Yılmaz filmlerinin birçoğunda Ozan Güven’e rol veriyor,  CemYılmaz yakın arkadaşı ile iyi ikili olduğunun ve seyircinin de onları aynı sahne de görmek istediğinin farkında. Her iki usta oyuncuyu daha birçok filmde yan yana görmeyi ümit ediyoruz.

Gelelim biraz filmden bahsetmeye, artık her yerde açıklandı duymayan kalmamıştır herhalde “Karakomik Filmler 2 Arada ve Kaçamak” filmi tek seansda  iki film yayınlanacak. İlk film 2 Arada sonra film arası ve tekrar Kaçamak adında  farklı bir film. Beni burada sevindiren durum ise tek bilet ile iki film izlemem :) Malum ekonomik kriz herkesi vurmuş Sayın Cem Yılmaz’ da düşünmüş izleyici bir sezonda iki kere film ücreti ödetmek yerine tek bilet ile iki film izlesin izleyici. Bu iki filmi aynı anda yayınlamak en doğrusu olur demiş hatta Türkiye’de bir ilke imza atacağını iddia etmiş. İyi de düşünmüş bence, biz Cem Yılmaz’ın yaptığı tüm yeniliklere açığız. Bira yazıları okuyorum, biraz haber araştırması yapıyorum da bu yayınlanacak ikinci film “Kaçamak” bana daha komik ve keyifli olacak gibi geliyor.

Şimdiden sinema eleştirmenleri kolları sıvayıp başlamışlardır kendi aralarında konuşmaya, iki film hakkında ne gibi eleştiriler de bulunuruz diye. Benim sadece görüşüm seyirci “Kaçamak” filmini daha sevecek gibi duruyor. Artık filmin izleyici ile buluşmasına son günler kaldı, sizlerin de çok sabırsızlandığını biliyorum bir yıldır, ama çoğu bitti azı kaldı diyelim ve 18 Ekim günü Karakomik Filmler 2 Arada ve Kaçamak filmini sıra beklemeden https://www.biletinial.com dan bilet alabilirsiniz.

 

Bu içeriğe tepkiniz?

Kalplere Boğuldum Kalplere Boğuldum
3
Kalplere Boğuldum
Gül Gül Öldüm Gül Gül Öldüm
9
Gül Gül Öldüm
Biraz Düşünceli Biraz Düşünceli
6
Biraz Düşünceli
Şok Oldum Şok Oldum
1
Şok Oldum
Sinirliyim Sinirliyim
0
Sinirliyim
Katılmadım Katılmadım
1
Katılmadım

Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapınız.