GERİ SAYIM BAŞLADI ARİF V 216 GELİYOR...

Cem Yılmaz'ın merakla beklenen filmi Arif V 216 önümüzdeki ay vizyonda...


GERİ SAYIM BAŞLADI ARİF V 216 GELİYOR...

Cem Yılmaz'ın merakla beklenen filmi ARİF V 216 5 Ocak'ta vizyona giriyor.

2004 yılında vizyona giren, senaryosunu Cem Yılmaz'ın yazdığı, yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak'ın yaptığı komedi filmi G.O.R.A.'nın devamı niteliğinde olan Arif V 216 filmi 5 Ocak'ta izleyici ile buluşuyor. Cem Yılmaz ve Ozan Güven' in başrolleri yaptığı filmde, yönetmen Kıvanç Barınönü olacak. Uzayda tanışıp yakın arkadaş olan Arif Işık ve yakın arkadaşı 216 bu sefer dünyada  farklı maceralar yaşacaklar. Arif'in hasretine dayanamayıp uzaydan gelen 216 bakalım hangi konu ile izleyici ile buluşacak? Yayınlanan teasarları bile çok sayıda izlenenler arasında yerini aldı. Herkes biran önce filmi izlemek istiyor ve öyle görünüyor ki en az G.O.R.A kadar sinemaya damgasını vuracak.Birçok repliği hayatımızda yer edinmiş olan G.O.R.A filminin etkisi bu projede de kendini gösterecek ve uzun süre konuşulacak gibi. Çünkü karakterlere can veren  yetenekli bir oyuncu kadrosu oluşturulmuş. Bunlardan bazıları Özkan Uğur, Özge Özberk, Farah Zeynep Abdullah, Zafer Algöz, Kerem Alışık, Çağlar Çorumlu, Seda Bakan, Ahu Yağtu.

Daha film gösterime girmeden de eleştiriler almış başını gitmiş, örneğin belki de filmden daha çok konuşulan bir CACIK muhabbeti var ki sormayın gitsin. Cem Yılmaz, her zamanki gibi zekası ile bunun da üstesinden çok güzel gelmiş.

Kim ne derse desin, nasıl eleştirirse eleştirsin arkadaş! Bizim gülmeye ve iyi vakit geçirmeye ihtiyacımız var. Cem Yılmaz Türkiye'de komedi işini senelerdir en iyi yapan oyunculardan biridir.

Gişesi bol olsun..Sabırsızlıkla bekliyoruz...
Ve tabiki gişeden daha ucuza bilet almak isterseniz tıklayın!
Arif v 216 filmi biletini almak için tıkla!


Bu içeriğe tepkiniz?

Kalplere Boğuldum Kalplere Boğuldum
19
Kalplere Boğuldum
Gül Gül Öldüm Gül Gül Öldüm
9
Gül Gül Öldüm
Biraz Düşünceli Biraz Düşünceli
4
Biraz Düşünceli
Şok Oldum Şok Oldum
0
Şok Oldum
Sinirliyim Sinirliyim
1
Sinirliyim
Katılmadım Katılmadım
1
Katılmadım

Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapınız.