Game Of Thrones'un Finali İçin Usta Senaristlerin 9 Tahmini!

Usta Senaristler final sezonu hakkında tahminlerde bulundular.


Game Of Thrones'un Finali İçin Usta Senaristlerin 9 Tahmini!

1) Night King’in ordusu büyümeye devam edecek. Bildiğiniz gibi Westeros halkı ölülerini yakmıyor. Bu da Night King ve White Walkers’ın daha fazla ölü bedene sahip olacağı ve onları dirilterek orduya katacağı anlamına geliyor.

2) Daenerys’le birlikte savaşmak üzere harekete geçen Jon Snow’u ejderha Rhaegal’ın üzerinde göreceğiz. Rhaegal büyük savaştaki epik anlarda Jon’un emirlerine de itaat edecek.

3) Yeni sezonda karşılaşma ihtimalimizin en yüksek olduğu olaylardan biri Viserion ve Dragon arasındaki çarpışma. Geçtiğimiz sezon öldüğüne tanık olduğumuz Viserion, yeni sezonda Night King’in en büyük kozu olarak karşımıza çıkacak.

4) Jon, Night King’i öldürerek White Walkers ordusunun da sonunu getirmiş olacak. Ancak bu kendisini kurtarmasına yetmeyecek ve savaşı bitirmek için kendi hayatını feda edecek.

5) Üç çocuğunu ve iki kardeşini kaybeden Cersei Lannister'ın gittikçe daha despot bir karaktere dönüşmesine tanık olmuştuk. Final sezonunda Cersei bir kez daha bebeğini kaybedecek.

6) Final sezonunda şok etkisi yaratabilecek gelişmelerden bir diğeri Daenerys’in hamileliği. Uzun zamandır karakterin bir daha doğum yapamayacağı tekrarlansa da çok iyi bildiğimiz bir diğer şey Targaryen soyunun ne denli güçlü ve mucizevi olduğu.

7) Final sezonunda beklenen kehanet gerçekleşecek ve Cersei, Valonqar tarafından öldürülecek. Ve yüksek ihtimalle valonqarın Tyrion değil Jamie olduğunu göreceğiz.

8) Her sezon biraz daha güçlü bir karaktere dönüşen Arya Stark, sonunda zirveye ulaşacak. Yaygın tahmilere göre Arya, kurdu Nymeria ile yeniden bir araya gelecek ve ikisini de ölümsüz kılacak epik bir ölüm anına tanık olacağız.

9) Cleganebowl teorisine göre Hound ve kanlı bıçaklı olduğu kardeşi Mountain yeniden karşı karşıya gelecek ve ikisi arasında çok sağlam bir hesaplaşma yaşanacak.

10) Bugüne kadar aldığımız sayısız izlenimden yola çıkarsak Sam karakteri dizide epeyce önemli bir yere sahip. Birçok fan teorisine göre, Sam hikayenin asıl anlatıcısı ve son sezonda karakterin Citadel’e neden gittiğini öğreneceğiz.


Bu içeriğe tepkiniz?

Kalplere Boğuldum Kalplere Boğuldum
0
Kalplere Boğuldum
Gül Gül Öldüm Gül Gül Öldüm
0
Gül Gül Öldüm
Biraz Düşünceli Biraz Düşünceli
0
Biraz Düşünceli
Şok Oldum Şok Oldum
1
Şok Oldum
Sinirliyim Sinirliyim
0
Sinirliyim
Katılmadım Katılmadım
0
Katılmadım

Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapınız.