​Evinden Çok Uzaktasın Örümcek Adam


​Evinden Çok Uzaktasın Örümcek Adam

Örümcek Adam: Evden Uzakta Örümcek Adam macerasının 2 Marvel Sinematik Evreninin 23 Filmi olarak 5 Temmuz’da vizyona giriyor. Genel bakış bu ama söz konusu olan filmi End Game’in hemen ardından Sony Pictures ve Marvel ortak yapımı olarak vizyona girecek Örümcek Adam Evden Uzakta diye detaylandırınca konu biraz daha spesifik bir hale geliyor.


Tabii bu anlatım aslında film vizyona girdiğinde “aa ben seviyorum bu çocuğu hani damdan dama zıplıyor, kötülerle savaşıyor, böcek ısırmıştı da değişmişti yavrucak” diyerek filme giren izleyici kitlesi için ilk bakışta bir şey ifade etmiyordur ama sorun yok çünkü Örümcek Adam hakikaten de böyle bir kahraman ve ardında bıraktığı maceralar yeni hiç bir maceranın anlaşılmasına engel olmuyor tıpkı Örümcek Adam: Evden Uzakta da engel olmayacağı gibi ama (hep bir ama vardır zaten) ama Marvel hayranları ve meraklıları için konu bundan çok daha gelişmiş ve ilginç. (Ayrıca böcek değil radyoaktif bir örümcek ısırmıştı kendisini). Film uzun sure beklenen filmlerden biri. Serinin 2 filmi olması dışında Marvel karakterleri arasında açık ara en çok sevilen kahramanın filmi. Çıktıkları End Game savaşından sonra Örümcek Adam’ın yeni kostüm lansmanın yapılacağı film ve aksiyon sahnelerinin kapışmak zorunda olduğu bir Avengers ekibi var! Yani çıta çok yüksek ve film kuvvetle muhtemel Londra’da geçebilir. İşte tüm bu detaylar ve beklentiyi yükselten yönetmen Jon Watss’ın dahil olduğu film Marvel hayranları için daha farklı bir anlam taşımakta.


End Game tüm Avengers ekibini, yenilmezleri yordu. Onca badirenin ardından Örümcek Adam’ın, her şeyden uzaklaşarak ve Örümcek adamı dinlendirmek dinlendirirken Peter Parker kimliğini daha yaşanabilir kılmak adına (bana gore bu kendini bulma inadı bazen ayrıca yorucu oluyor) arkadaşları ile çıktığı Avrupa seyahatinde atıldığı yeni macera filmin kısa özeti. Evinden uzakta bir Örümcek Adam ve macerası size de bu filmi sabırsızlıkla merak etmek için iyi bir neden gibi gelmiyor mu? Film kendisi hakkındaki uzun özeti ise vizyona girdikten sonra açılacak forum başlıklarında ve yorumlarında daha iyi ifade edecektir.


Spider-Man: Far From Home”un (İngilizce adını da yazalım ayrı bir hava katsın yazıya) oyuncu kadrosunda Peter Parker yani Spider-Man rolündeki (yine)Tom Holland’a;  Michelle Jones rolünde Zendaya; Happy Hogan rolünde Jon Favreau; Quentin Beck yani Mysterio rolünde Jake Gyllenhaal; Nick Fury rolünde ise Samuel L. Jackson eşlik ediyor.
Geriye sadece tüm dünya ile aynı anda ülkemizde de 5 Temmuz’da vizyona girecek Örümcek Adam:Evden Uzakta filmini heyecanla beklemek kaldı.

Bu içeriğe tepkiniz?

Kalplere Boğuldum Kalplere Boğuldum
1
Kalplere Boğuldum
Gül Gül Öldüm Gül Gül Öldüm
0
Gül Gül Öldüm
Biraz Düşünceli Biraz Düşünceli
0
Biraz Düşünceli
Şok Oldum Şok Oldum
0
Şok Oldum
Sinirliyim Sinirliyim
0
Sinirliyim
Katılmadım Katılmadım
1
Katılmadım

Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapınız.