Ekim Ayı'nda Öne Çıkan Filmler

Ekim ayında beklenen filmler geliyor joker'de Karakomik Filmlere kadar en çok beklenen filmlere göz atalım.


Ekim Ayı'nda Öne Çıkan Filmler

Ekim ayı geldi öyleyse zaman  dursun biz filmlere konstre olalım. Ekim ayına Joker filmi ile giriş yapacağız. Yönetmen Todd Phillips'in açıklamasına göre çok farklı bir Joker göreceksiniz karşınızda diyor.Joker'in bu filmde diğer filmlerdeki gibi süper kahraman olmadığını, İnsanların şiddetine uğramış ve bu filmde Arthur Fleck nasıl Joker' e dönüşüyor bunu izleyeceğiz. Aslında Joker'in hayatını konu edinen filmde insanlar tarafından dışlanan Joker'i bize çok farklı yansıtacak olan yönetmen Phillips, aslında iyi bir insanken Joker gibi  seri katile nasıl dönüştüğünü sizde benim gibi merak edenlerdenseniz 4 Ekim de yayınlanacak Joker Filmi için gün saymaya başalanır.

 

Keşfedilmemiş Çocuklar filminin yönetmenliği Bülent Terzioğlu ve Korkmaz Yalınkılıç ait olan film oyuncuları da başarılı ekipten oluşmaktadır. Esin Civangil, Ümit Acar ve Selim Güngör'ün baş rollerini paylaştığı film Keşfedilmemeiş Çocuklar filmini 4 Ekim' sinamalarda izleyebilirsiniz.

Kiralık katil olarak yaşlanan bir adamın kopyasının olduğunu düşünün. Kiralık katil kendini bir savaşın içinde bulur fakat savaştığı kişi kendisinden 25 yaş küçük olan klonudur. Will Smith'in başrolünde oynadığı filmde 25 yıl önce klonlanmış olan ikizi ile olan savaşını anlatan film. Tam anlamı ile oscarlık sahnelerin yer aldığı ve filmde birde Will Smith gibi usta oyuncunun oynadığı  aynı zamanda Pi'nin Yaşamı, Kaplan ve Ejderha filmlerinin yönetmeni olan  Ang Lee üstleniyor. İkizler Projesi filmi 11 Ekim'de sinamalarda olucak.

Karakomik filmleri 1 senedir sabırsızlıkla bekledik ve ekim ayı geldi çattı Karakomik filmlere çok şükür kavuşuyoruz. Cem Yılmaz'ın yönetmenliğini yaptığı film de 2 ayrı film izleyeceğiz. Türkiye 'de bir ilke imza atan Cem Yılmaz ilk  60 dakıkada Kaçamak filmini ikinci 60 dakikada ise 2 Arada filmini izleyeceğiz. Farklı iki konunun anlatıldığı ayrı ayrı iki filmde en çok da seyirciyi heycanlandıran ise iki filmi tek bir bilet ile izlemek oluyor. Üzerin de aylardır konuşulan film Karakomik Filmler 18 Ekim'de seyirci ile buluşacak.

Malefiz Kötülüğün Gücü; serinin ikinci filmi ile geri döndü. Angelina Jolie'nin baş rollünde oynadığı Malefiz filmi ilk filmin devamı. İlk filmi izleyenlerin de bileceği gibi Malefiz sevgilisi tarafından ihanete uğruyor ve kötülüğü tercih ediyor. Ama Hırsı bununla kalmayıp eski sevgilisinin bebeğini kaçırıp 16 yaşına kadar büyütüyor. Taki 16 yaşı gelen Auoro evlenmek isteyince Malefizin öfkesi artar ve insanlar ve periler arasında ki gerilim artar. Fantastik film severler ve Malefiz Kötülüğün Gücü'nü bekleyenler 18 Ekim'de seyircisi ile buluşacak.

Cep Herkülü lakabı ile anılan Naim Süleymanoğlu Türkiye'nin yetiştirdiği ve grur duyduğu sporcularımızdan. 15 Yaşında 7 Dünya rekoru kıran Naim Süleymanoğlu'nun hayatını anlatan filmin yönetmenliğini Özer Feyzioğlu yapmaktadır. Naim Süleymanoğlu karakterine ise Hayat Van Eck yer vermiştir. Sahnelerin ve konunun çok başarılı olduğu filmin gösterim tarihi 25 Ekim'de sinamalar'da olucak. Cep Herkülü:Naim filmi hatırlayan herkezi o döneme götürecek.

Sizlerde Ekim ayı filmlerine oturduğunuz yerden bilet almak için linke tıklayarak  https://www.biletinial.com size en yakın sinamadan sıra beklemeden yer ayırtabilirsiniz.

 


 

 

Bu içeriğe tepkiniz?

Kalplere Boğuldum Kalplere Boğuldum
0
Kalplere Boğuldum
Gül Gül Öldüm Gül Gül Öldüm
0
Gül Gül Öldüm
Biraz Düşünceli Biraz Düşünceli
0
Biraz Düşünceli
Şok Oldum Şok Oldum
0
Şok Oldum
Sinirliyim Sinirliyim
0
Sinirliyim
Katılmadım Katılmadım
0
Katılmadım

Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapınız.