Ekibi Topluyoruz ;Tıpkı Eski Günlerdeki Gibi

Terminator-Kara Kader bu yılın en fazla gişe beklenen filmlerinden biri olarak geliyor.


Ekibi Topluyoruz ;Tıpkı Eski Günlerdeki Gibi

Terminator-Kara Kader bu yılın en fazla gişe beklenen filmlerinden biri olarak geliyor. Aksiyon ve bilim kurgu sinemasının en önemli  örneklerinden biri kabul edilen Terminator serisinin son halkası Terminator-Kara Kader ayrıca başrollerinde Arnold Schwarzenegger  ile birlikte Linda Hamilton’ın olması açısından da önem taşımakta.

Sarah O’Conner rolü ile Terminator terminolojisine güçlü bir anlam katan Linda Hamilton’ı yeniden bu seride görmek özellikle bir kuşak için oldukça önem arz etmekte.Tabii hal böyle olunca yani film neredeyse başladığı gibi yeniden merhaba deyince film için heyecanlanmak adına temel sebeplerden biri de çıkmış oluyor ortaya.O klasik replik giriyor burada devreye. Ekip toplanıyor tıpkı eski günlerdeki gibi Terminator-Kara Kader adına yakışacak bir devam filmi olacak diyoruz hiç düşünmeden.

Meraklısına hatırlatma bu kez yönetmen koltuğunda Tim Miller oturuyor. Hatta meraklısına bir de Hollywood dedikodusu da verelim. Tim Miller’ın tüm zamanların en iyi Terminator aksiyon sahnelerine imza atan yönetmen olarak anılacağı söyleniyormuş kulislerde. Kısaca o kadar da güveniyorlar Termimator-Kara Kader filmine. Biz izleyici olarak sadece şunu söyleyebiliriz;  Göreceğiz bakalım!

Sizde Terminator-Kara Kader filmine bilet almak ve size en yakın sinema salonundan izlemek için lütfen buraya tıklayınız.

Bu içeriğe tepkiniz?

Kalplere Boğuldum Kalplere Boğuldum
0
Kalplere Boğuldum
Gül Gül Öldüm Gül Gül Öldüm
1
Gül Gül Öldüm
Biraz Düşünceli Biraz Düşünceli
1
Biraz Düşünceli
Şok Oldum Şok Oldum
1
Şok Oldum
Sinirliyim Sinirliyim
0
Sinirliyim
Katılmadım Katılmadım
0
Katılmadım

Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapınız.