Efsanevi Zeytinli Rock Festivali Güzel Karelerle Sona Erdi!

Zeytinli Rock Festivali'nin ardınan geriye güzel kareler kaldı!


Efsanevi Zeytinli Rock Festivali Güzel Karelerle Sona Erdi!

1) Edremit Belediyesi’in gençler için sponsor olduğu Zeytinli Rock Festivali, %100 müzik ve eğlence sloganıyla 29 Ağustos'ta kapılarını kendini genç hissedenlere açmıştı.

2) Balıkesir’in Edremit ilçesi Zeytinli Mahallesi Dalyan Sahili’nde gerçekleşen festival'e geçtiğimiz yıldan daha fazla ilgi görerek 250 bin kişi katıldı.

3) Yaklaşık 95 sanatçının katıldığı müzik festivalinin en dikkat çeken ismi ise Hayko Çepkin oldu.

4) Hayko Cepkin, bin metre yükseklikten uçaktan atlayıp paraşütü ile festival alanına inerek dünyada bir ilki gerçekleştirdi ve hayalini gerçeğe dönüştürmüş oldu.

5) Sahneye ulaşan Hayko Cepkin, seyircilere seslenendi ve “Çok keyifliydi, keşke siz de yapsanız” dedi. Bir süre konser alanındakilerle sohbet eden ünlü sanatçı muhteşem bir konsere imza attı.

5) Festivalin en dikkat çeken yönlerinden biriside tüm şehrin festivale gelenlerle beraber eğlenceye ortak olmasıydı.

6) Öyle ki sokaklardan geçerken kebapçıdan, dondurmacıdan yükselen rock müzik seslerini duymak mümkün. Tüm şehrin bir anda "Rocker" olduğu festival, bu yıl büyütülmek zorunda kaldı.

7) Herkesin odaklandığı konserlerde bir çok ünlü sanatçı şarkılarını seslendirdi ve bu konserler için ilk defa 3 büyük konser alanı eklendi.

8) Akustik sahne olmak üzere, 3 ana sahnede, aralarında dünyaca ünlü heavy metal grubu Sepultura, 80’lerin efsane İngiliz grubu The Godfathers gibi yabancı sanatçılarda konser verdi.

9) Festivalin en coşkulu performanslarından birini üçüncü gün sahne alan Athena sergiledi.

10) Grubun ‘Ben Böyleyim’ şarkısında seyirciyle yaptığı düet herkes için unutulmazdı.

11) Her gün 14.30'da başlayan performanslar sabaha kadar devam etti.

12 ) Manga, Selda Bağcan, Mabel Matiz, Cem Adrian, Ceylan Ertem, Pamela, Özge Fışkın, Can Bonomo, Baba Zula, Ezhel, Ceza da etkinlikte sahne alan isimler arasındaydı.

13) Sahne sayısını, sahne alan müzisyen sayısını, katılımcı sayısını her geçen yıl artıran festivalin gelecek yılki sürprizleri ve bizlere katacağı anılar şimdiden sürpriz konusu.


Bu içeriğe tepkiniz?

Kalplere Boğuldum Kalplere Boğuldum
0
Kalplere Boğuldum
Gül Gül Öldüm Gül Gül Öldüm
0
Gül Gül Öldüm
Biraz Düşünceli Biraz Düşünceli
0
Biraz Düşünceli
Şok Oldum Şok Oldum
0
Şok Oldum
Sinirliyim Sinirliyim
0
Sinirliyim
Katılmadım Katılmadım
0
Katılmadım

Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapınız.