Dora ve Kayıp Altın Şehir

Anne ve Babası orman keşfinde kaybolan Dora ailesini bulmak için arkadaşları ile Kayıp İnka Krallığında mecera başlar.


Dora ve Kayıp Altın Şehir

Macera Severler Beyaz perdeye şahane bir film geliyor  "Dora ve Kayıp Altın Şehri" Bu şahane filmin yönetmeni Jammes Bobin; 11 kez emmy ödülü ve 4 Kez de BAFTA ödülü almış usta yönetmenin kadrajından çıkan filmin sahnelerinin bir okadar eğlenceli ve geçişleri harika.
Dora tam bir doğa kızı. Ailesi ile doğayı keşfederek büyümüş. Anne ve Babası balta girmemeiş orman keşfine çıkarlar fakat bu kez yanlarına Dora'yı götürmezler. Dora'nın lise öğrenimi olduğu için okulda kalması gerektiğini söylerler. Dora okulunda sevilen yüzü olunca arkadaş çevresine çabuk alışır.

Fakat gelen habere göre ailesinin ormanda kaybolduğunu öğrenen Dora  onları bulabilmek için arkadaşları ile Kayıp İnka Krallığı'nın olduğu yere ailesini bulmaya giderler.Balta girmemiş ormanda  Dora'nın en yakın arkadaşı maymun Boods olur orman da yollarını bulabilmeleri için tüm ekibe destek olur. Maymun Boods'un şirinlikleri ve Dora'nın arkadaşlarının sakarlıkları seyirciye eğlenceli zaman geçirmelerini sağlayacaktır. Gösterim tarihi 9 Ağustos 2019 olan Dora ve Kayıp Altın Şehri filminin biletlerini sıra beklemeden almanız için https://biletinial.com

Bu içeriğe tepkiniz?

Kalplere Boğuldum Kalplere Boğuldum
1
Kalplere Boğuldum
Gül Gül Öldüm Gül Gül Öldüm
0
Gül Gül Öldüm
Biraz Düşünceli Biraz Düşünceli
1
Biraz Düşünceli
Şok Oldum Şok Oldum
0
Şok Oldum
Sinirliyim Sinirliyim
0
Sinirliyim
Katılmadım Katılmadım
1
Katılmadım

Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapınız.