Cehennemden Çıkan Çılgın Kahraman!

Hellboy hayal gücünüzü zorlamak, zorlarken size aksiyon ve macera filmlerinden ne bekliyorsanız vermek üzere vizyonda.


Cehennemden Çıkan Çılgın Kahraman!

Hellboy hayal gücünüzü zorlamak, zorlarken size aksiyon ve macera filmlerinden ne bekliyorsanız vermek üzere vizyonda. Mike Mignola’nın yarattığı ve bir çok çizgi roman karakterine inat cehennemden çıkartarak güçlendirdiği karakteri Hellboy yeniden çekimi ile meraklılarına özel bir sinema şöleni yaşatacak.

Beyazperdede ana karakterlerin genel olarak geldikleri, doğdukları veya yaratıldıkları evrenler, yerler daha ılıman, daha anlaşılır ve insani olarak kurgulanır. Böylece yapılan iyiliklerin temeli de sağlama alınır. Tesadüfler sonucu ısırılmalar, doğumdan gelen genetik oynamalar, patlamalar sonucu değişimler ya da yaşadıkları kötü olayların üzerine iyilik yemini edip güçlenen karakterlerin arasında Hellboy cehennemden çıkan bir karakter olarak gerçekten çizgi roman dünyasında ender görülen özel isimlerden bir tanesi.

Yaratıcısı Mike Mignola bu kez senaryo yazılımında 2 güçlü kalemi Andrew Cosby ve Christopher Golden  de filme ortak ederek iddiasını büyütme yoluna gitmiş. Hazır senaryodaki iddia büyümüşse o zaman güçlerde büyüsün diyen ekip, Hellboy’u bu kez insanlığa karşı savaş açan bir büyücü ve akıl almaz oyunları ile karşı karşıya getiriyor.Bu senaryo ekibinin ortaya çıkardığı heyecan dolu maceranın yönetmenliği ise yine aksiyon filmlerine hakim ünlü yönetmen Neil Marshall’a ait. Hellboy karakteriolarak kullanılan makyaj ve maske tekniklerinden tanımanız zor olsa da filmin başrolünü David Harbour üstlenmiş.

Bu sene vizyona giren fantastik macera filmlerinden hangisi benim için diye soracak olursanız bizim ilk söyleyeceğimiz filmlerin başında Hellboy geliyor diyebiliriz.

Hellboy filmine hemen bilet almak ve bu fantastik filmi size en yakın sinema salonundan izlemek için hemen buraya tıklayınız.

Bu içeriğe tepkiniz?

Kalplere Boğuldum Kalplere Boğuldum
1
Kalplere Boğuldum
Gül Gül Öldüm Gül Gül Öldüm
1
Gül Gül Öldüm
Biraz Düşünceli Biraz Düşünceli
1
Biraz Düşünceli
Şok Oldum Şok Oldum
0
Şok Oldum
Sinirliyim Sinirliyim
0
Sinirliyim
Katılmadım Katılmadım
0
Katılmadım

Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapınız.