Çakallarla Dans 5 vizyona girmek için gün sayıyor

Çakallar İçin Heyecan Zamanı


Çakallarla Dans 5 vizyona girmek için gün sayıyor

Çakallarla Dans 2010 yılının son günlerinde hayatımıza giren serinin beşincisi olan Çakallarla Dans 5 vizyona girmek için gün sayıyor.

Çakallarla Dans 5 ekibinin gün saydığı şu günlerde Çakallarla Dans serilerinde neler olmuş? hafızalarınızı zorlamadan onları hatırlatalım istedik.

Çakallarla Dans: 17 Aralık 2010’da vizyona girmişti. Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar, Didem Balçın, Tuba Ünsal ve Murat Akkoyunlu gibi isimler rol almıştı. Murat Şeker’in yönetmenliğinde olan film, 2.021.667,50 TL hasılat yapmıştı. Toplamda 18 hafta vizyon da kaldı.

Çakallarla Dans 2: Hastasız Dede: 2 yıl aradan sonra 7 Aralık 2012’de vizyona girmişti. Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar, Didem Balçın, Doğa Rutkay ve Murat Akkoyunlu gibi isimler rol almıştı. Murat Şeker’in yönetmenliğinde olan film, 8.576.507 TL hasılat yapıp 14 hafta vizyon da kalmıştı.

Çakallarla Dans 3: Sıfır Sıkıntı: İki yılda bir çekilen Çakallarla Dans serisinin üçüncüsü de 5 Aralık 2014’de vizyona girmişti. Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar, Didem Balçın, Derya Şensoy ve Murat Akkoyunlu gibi isimler rol almıştı. Murat Şeker’in yönetmenliğinde olan film, çok sevilmiş olacak ki her serisinde bir öncekinden daha fazla izlendi. 15 hafta vizyon da kalan film, 17.213.319.42 TL hasılat yaptı.

Çakallarla Dans 4: Çakallarla Dans ekibi yine iki yıl aradan sonra yüzleri güldürmeye gelmişti ve 25 Kasım 2016’da vizyona girmişti. Tüm filmlerin senaryosu Ali Tanrıverdi kaleminden çıkarken hepsini de Murat Şeker yönetti. Kemik kadronun her seferinde birkaç kişiyi dair eden Çakallarla Dans, bu seferde yine Derya Şensoy’dan vazgeçmezken Hande Katipoğlu’nu aralarına almışlardı. Film 10 hafta vizyon da kaldı ve 15.202.299 TL hasılat yaptı.

Çakallarla Dans 5: Ve serinin şimdilik sonu Çakallarla Dans 5. Kasım aynının hemen ilk haftası giriyor vizyona. Yine sabit kadroyu bozmadan devam ettiler birkaç oyuncu daha alarak aralarına. Yılın en çok gişe yapacak filmler arasında konuşulmaya başladı bile. Film adeta kendisiyle yarışıyor. En çok gişe yaptığı serinin 3. olan Çakallarla Dans 3: Sıfır Sıkıntıyı bakalım serinin 5. geçebilecek mi?

Aslında bir düşündük de özledik sanırım Fatma’yı, Kayınço Gökhan’ı, Del Piero Hikmet’i, Köfte Necmi’yi ve Muhasebeci Servet’i…

Hayatımızda ki stresleri bir kenara bırakıp, azıcıkta olsa gülmeyi eğlenmeyi hak ediyoruz sanırım. O yüzden bu film, tamda stresleri kenara koymalık ve kahkaha atmalık. Bizden söylemesi :)

i

8 Kasım 2018’de vizyona girecek Çakallarla Dans 5 filmine şimdiden bol gişeler ve bol kahkahalar diliyoruz. 2 yıl sonra Çakallarla Dans 6 için ise şimdiden meraklanmadık değil.

Not: Filmlerin izlenme oranları ve rakamları Boxoffice’den alınmıştır.

Bu içeriğe tepkiniz?

Kalplere Boğuldum Kalplere Boğuldum
5
Kalplere Boğuldum
Gül Gül Öldüm Gül Gül Öldüm
0
Gül Gül Öldüm
Biraz Düşünceli Biraz Düşünceli
0
Biraz Düşünceli
Şok Oldum Şok Oldum
0
Şok Oldum
Sinirliyim Sinirliyim
0
Sinirliyim
Katılmadım Katılmadım
0
Katılmadım

Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapınız.