Buz Gibi Siccin 6

Siccin 6 Ağustos ayının bunaltacak sıcaklarında serin sinema salonlarına buz gibi geliyor.


Buz Gibi Siccin 6

Siccin 6 Ağustos ayının bunaltacak sıcaklarında serin sinema salonlarına buz gibi geliyor. Türk sinemasının korku filmle olan macerasının en uzun soluklu serisi olan Siccin’in 6. filminde de senarist ve yönetmeni  olarak karşımıza yine adını uzun yıllar önce yaptığı projelerle Türk televizyon ve sinema dünyasına kabul ettiren isim Alper Mestçi çıkıyor. Korku sinemasında bu kadar başarı elde eden bu ismin ilk kez dikkatimizi Şahan Gökbakar’ı meşhur eden proje “Dikkat Şahan Çıkabilir” adlı tv komedi programının senarist ve yönetmeni olarak hatırladığımıza da dikkat çekmek de fayda var.

Bu arada yine bir küçük hatırlatma Alper Mestçi Siccin 6’nın ilk afişini Siccin serisinin son 3 filminin tüm grafik -afiş işlerini yapan ve 41 yaşında hayatına veda eden Fuat Şanlı anısına yayınlayarak ekip ruhuna saygını da gösterdi. Siccin 6 genel olarak Türk korku filmi severlerin ilk 4 filmi çok beğendiği, 5. filme biraz olmamış dediği serinin 6.sı olarak meraklıları için gerçekten heyecanla beklenen filmlerden biri.  Gelen duyumlar, setten sızan bazı söylentiler, Siccin 6’nın çekimlerini dikkatle takip eden fanların paylaşımları şu ana kadar filmin diğer tüm Siccin’lerin üzerinde bir performans sergileyeceği yönünde.

Türk sinemasına yapılan yatırımların karşılığını bulması ülkemizin bu alanda dünya klasmanında yer almasına olanak sağlıyor. Denemeler, denemeler sonucu tutan filmlerin seri haline gelmesi bizce Türk sineması adına oldukça umut veren hareketler.  Bu sıcaklarda sinema salonlarında biz buz gibi bir korku filmi izleyeceğiz diyenler için işte tam da böyle bir film Siccin 6

Başrollerinde Merve Ateş, Adnan Koç, Dilara Büyükbayraktar’ın rol aldığı Siccin 6 bu yıl vizyona giren Türk korku filmleri arasında seyircinin en fazla beklediği film olarak da rakiplerine açık bir fark atmakta. Korkup gerileceğiz, sinemada son sistem ses düzenleri ve serin klima ortamında filmi iliklerimize kadar hissedeceğiz diyenler için Ağustos ayının yüz güldüren filmi Siccin 6 olacak.

Sizde hemen Siccin 6’ya bilet almak ve filmi en yakın sinema salonundan izlemek için lütfen buraya tıklayınız.

Bu içeriğe tepkiniz?

Kalplere Boğuldum Kalplere Boğuldum
4
Kalplere Boğuldum
Gül Gül Öldüm Gül Gül Öldüm
2
Gül Gül Öldüm
Biraz Düşünceli Biraz Düşünceli
7
Biraz Düşünceli
Şok Oldum Şok Oldum
1
Şok Oldum
Sinirliyim Sinirliyim
2
Sinirliyim
Katılmadım Katılmadım
2
Katılmadım

Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapınız.