BURSA İÇİN SANATSAL HAREKETLER BUNLAR

Podyum Sanat Mahal, Bursa Görükle’de 2015 yılından bu yana tiyatro, sinema, konser ve farklı ilgi alanlarına yönelik


BURSA İÇİN SANATSAL HAREKETLER BUNLAR

Bursa Görükle’de 2015 yılından bu yana tiyatro, sinema, konser ve farklı ilgi alanlarına yönelik açılan atölyeler, sempozyum ve sanat etkinlikleri ile sanat için canla başla çalışan Sanat Mahal ekibi, bu güzel faaliyetlerini Bursa’nın kısa sürede önemli eğlence merkezi haline gelen PodyumPark ile birleştirmeye karar verince, ortaya Bursa’da sanat için çok güzel bir mekan, Podyum Sanat Mahal çıktı.

Bursa, gerek tarihi gerekse taşıdığı kültürel mirasla her zaman sanata ve sanatçıya duyarlı bir şehir olmuştur. Bu şehrin sanata bu güzel yaklaşımına yakışan mekanlarda, daha çok etkinlik, daha çok tiyatro daha çok sanat görmek hepimize iyi gelecek diye düşünüyoruz.

Podyum Sanat Mahal, tamamen içeriğe uygun tasarlanan yeni nesil tiyatro salonu, farklı ilgi alanlarına yönelik atölyeler için hazırlanan çok amaçlı salonu, sergilemeler için altyapısı düşünülmüş ve geliştirilmiş geniş fuayesi, kütüphanesi, cafesi ama daha da önemlisi tüm Bursalıların mutlu olacağı, merakla takip edeceği sanat etkinlikleri ile şimdi Bursa’nın daha içinde, daha yakınımızda.

Bursalı izleyiciler bilir ki; Hepimiz milletvekili, bakan hatta Cumhurbaşkanı olabiliriz, fakat sanatkar olamayız ama sanatkarları takdir etmek şehrimize çok yakışır. Bize alkışlanacak sanatkarları getiren Podyum Sanat Mahal’e biz de biletinial.com ekibi olarak hoş geldin diyoruz.

Podyum Sanat Mahal programı ve indirimli biletleri için lütfen tıklayınız.

Bu içeriğe tepkiniz?

Kalplere Boğuldum Kalplere Boğuldum
0
Kalplere Boğuldum
Gül Gül Öldüm Gül Gül Öldüm
0
Gül Gül Öldüm
Biraz Düşünceli Biraz Düşünceli
0
Biraz Düşünceli
Şok Oldum Şok Oldum
0
Şok Oldum
Sinirliyim Sinirliyim
0
Sinirliyim
Katılmadım Katılmadım
0
Katılmadım

Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapınız.