Bursa Festivalini Bekliyor.

Bu yıl 58.düzenlenecek olan Bursa’nın en önemli kültür, müzik ve eğlence festivali Bursa Kültür ve Sanat VAKFI Festivali


Bursa Festivalini Bekliyor.

Bu yıl 58.düzenlenecek olan Bursa’nın en önemli kültür, müzik ve eğlence festivali Bursa Kültür ve Sanat VAKFI Festivali ya da bilinen ismi ile Bursa Festivali 12 Haziran 2019’da yine görkemli bir törenle yapacağı açılışla Bursalı sanatseverlere eğlence ve müzik dolu bir ay yaşatmak için hazırlıklarına son hızla devam ediyor.

Her sene sır gibi saklanan BKSTV festival programı bu sene de gizemini korumaya devam ediyor. Merakla beklenen katılacak sanatçı listesi ise 27.05.2019 Pazartesi günü akşamı düzenlenecek bir basın toplantısı ile yerel ve ulusal basına açıklanacak.

Bursa’nın tarihi kültürünü, sanata ve sanatçıya olan duyarlı yaklaşımını 58 yıldır Ulusal ve Uluslararası starların katıldığı programlarla Bursa halkıyla paylaşan BKSTV Festivali, bu yılda oldukça ses getirecek isimlerin katılacağının sinyallerini çoktan verdi. Her sene Bursa ve civar halkının hayranı olduğu, yakından tanımak, görmek, dinlemek veya izlemek istediği birçok ulusal ve uluslararası sanatçıyı ağırlayan bu büyük organizasyon için kısaca Bursa Festivalini bekliyor diyebiliriz.

Hepimizin sabırsızlıkla beklediği 58. BKSTV Festivali biletleri ise  BKSTV gişelerinden ve Biletinial‘dan Salı gününden itibaren satışa sunulacak.

Bu içeriğe tepkiniz?

Kalplere Boğuldum Kalplere Boğuldum
1
Kalplere Boğuldum
Gül Gül Öldüm Gül Gül Öldüm
1
Gül Gül Öldüm
Biraz Düşünceli Biraz Düşünceli
0
Biraz Düşünceli
Şok Oldum Şok Oldum
0
Şok Oldum
Sinirliyim Sinirliyim
0
Sinirliyim
Katılmadım Katılmadım
0
Katılmadım

Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapınız.