Bu Kartopu Savaşları İçinizi Isıtacak

Kartopu Savaşları 2, 8 Mart Cuma günü vizyona giriyor


Bu Kartopu Savaşları İçinizi Isıtacak

2016 yılında hayatımıza giren oldukça iyi seyirci kitlesine sahip olan Kartopu Şavaşları’nın devam filmi olan Kartopu Savaşları 2,  8 Mart Cuma günü vizyona giriyor.

Frankie ve arkadaşlarının, oynadıkları oyunlarda her türlü hileye başvuran Zac'le mücadelelerini anlatan Kartopu Savaşları filmi sadece çocukların dikkatini çekmiyor. Yetişkinlerinde izlerken büyük bir keyif aldığı Kartopu Savaşları animasyon filmi, 3 yıl aradan sonra kaldığı yerden devam ediyor.

2016 yılında vizyona giren Kartopu Savaşları filmi 14 hafta vizyon da kalarak 125.096 bin seyirciye ulaşmış. Sinema eleştirmenleri tarafından da hiç eleştiri almamıştır. Bunlar sanıyoruz ki filmi izlememiz için yeterli sebepler.

Çocuklarınızla birlikte hem güzel hem de eğlenceli vakit geçirmek istiyorsanız bu film tam da sizlere göre. Bu soğuk havalar da içinizi ısıtacak ve bir o kadar eğlenceli sıcacık bir animasyon filmi. İlk filmi izleyenler hatırlayacaklardır bu sıcaklığı.

Benoit Godbout’un yönetmenliğini yaptığı Kartopu Savaşları 2 filmin biletlerini herkesten önce ve gişede sıra beklemeden almak için lütfen bu linke tıklayın. :)

Bu içeriğe tepkiniz?

Kalplere Boğuldum Kalplere Boğuldum
0
Kalplere Boğuldum
Gül Gül Öldüm Gül Gül Öldüm
0
Gül Gül Öldüm
Biraz Düşünceli Biraz Düşünceli
0
Biraz Düşünceli
Şok Oldum Şok Oldum
0
Şok Oldum
Sinirliyim Sinirliyim
0
Sinirliyim
Katılmadım Katılmadım
0
Katılmadım

Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapınız.