Bekliyoruz Recep İvedik 6 Abi!

Recep İvedik 6 vizyona beklenen tarihte girmeyince bağzı filmi heyecanla bekleyen vatandaşta büyük hayal kırıklığı yarat


Bekliyoruz Recep İvedik 6 Abi!

Recep İvedik 6 vizyona beklenen tarihte girmeyince bağzı filmi heyecanla bekleyen vatandaşta büyük hayal kırıklığı yaratsa da, sonunda yeni vizyon tarihini kesin olarak 8 Kasım olarak duyurulunca aynı vatandaşların derin nefes alıp net bekleme pozisyonuna da geçtiği gelen haberler arasında.

Bu yılın başında yılan hikayesine dönen sinemacı-yapımcı tartışmaları, duruldu, sakinleşti ortak bir yol olmasa da her iki tarafında ateşini alacak minik bebek adımları ile kurulan diyaloglar bundan gerçekten sıkılan sinema izleyicisinin de biraz gönlünü aldı. Neredeyse tüm yerli yapımların değişen vizyon takviminden nasibini alan Recep İvedik 6 merakla beklenen tarihini de açıklayarak sakin bir bekleyişe geçti. Tabii biz de onunla birlikte aynı sakin bekleyişteyiz.

Her filmi kendi içinde bir başka rekora imza atan Recep İvedik serisinin 6. ve sonuncusu olan Recep İvedik 6 bilindiği üzere, Bursa yakınlarında nerdeyse aslına bire uygun bir kurulan bambu ve sazdan evlerle yaratılan Afrika konseptinde çekimişti. Filme dair detayları neredeyse zorla veren Şahan Gökbakar ayrıca geciken vizyhon tarihinden dolayı filmi de çok sıkı güvenlik önlemleri altında korumakta ek bilgisini de hemen verelim. Sular biraz duruldu, Recep İvedik 6, 8 Kasım'da vizyonda bu durumda bağzı vatandaşlar olarak biz diyoruz ki "Bekliyoruz Recep İvedik 6 Abi!"

 

Bu içeriğe tepkiniz?

Kalplere Boğuldum Kalplere Boğuldum
3
Kalplere Boğuldum
Gül Gül Öldüm Gül Gül Öldüm
1
Gül Gül Öldüm
Biraz Düşünceli Biraz Düşünceli
1
Biraz Düşünceli
Şok Oldum Şok Oldum
3
Şok Oldum
Sinirliyim Sinirliyim
3
Sinirliyim
Katılmadım Katılmadım
2
Katılmadım

Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapınız.