Avengers Endgame Bu Son Oyun!

Avengers Endgame 26 Nisan’da inanılmaz oyuncu kadrosu, görmek için meraktan çatladığım görsel efektleri


Avengers Endgame Bu Son Oyun!

Avengers End Game 26 Nisan’da inanılmaz oyuncu kadrosu, görmek için meraktan çatladığım görsel efektleri ve gerçekten son oyun olduğunu gözümüze sokacak konusu ile vizyona girecek.

Marvel Comics takipçileri doğal olarak İntikamcılar adı verilen süper kahraman grubunun hikayelerini zaten ezbere biliyorlardır. Eğer bilmiyorlarsa bir Marvel Comics hastası olarak kendi adıma şu an gerçekten yıkılırım. Yine de tüm iyi niyetimle  intikamcılar grubunun hikayesini bir başka yazıda anlatacağım diyerek yine son oyuna dönmek istiyorum. Marvel Studios tarafından yapımı üstlenen Avengers Endgame aslında Avengers İnfinity War ‘ın da devamı niteliğinde hatta zaman zaman Avengers Endgame yerine Avengers İnfinity War Part 2 olarak da anılmakta. Aslında filmin nasıl anıldığından çok nasıl izleneceği benim için daha önemli.

Bu film konu olarak hani o hayata dair hep kullandığımız “insanın kendisini gerçekten tanıması ve güçlenmesi için önce bir en dibe inmesi gerekir ki, ayaklarını o dibe hızlıca vurarak yeniden yukarı çıkabilsin” umudu ya da öğretisinin beyazperdeye süper kahramanlar üzerinden uygulanmış hali bana göre. Birçok süper kahramanın Avengers İnfinity War’ın ardından küle dönüştüğü, dünya üzerinde kalan Black Widow, Kaptan Amerika, Thor ve Hulk’un kayıpları için kendi yaslarını tutarken, Iron ve Nebula’nın kontrolünü kaybettikleri bir uzay gemisi içinde sürüklenerek ölümü bekledikleri bir.zamandan, güçlenerek ve kayıplarının acısını onları yeniden kim olduklarını hatırlatacak bir gerçeğe dönüştürdükleri bir filmden bahsediyorum.

Hatta Robert Downey Jr. Mark Ruffalo Scarlet Johansson, Chris Evans, Chris Hemsfort, Chris Pratt (bütün Chris’ler toplandık toplandık… Bu espriyi yapmadan duramadım pardon devam edelim) Elizabeth Olsen, Anthony Mackie gibi isimlerin en süper kahraman rollerini kendi aralarında paylaştığı bir filmden bahsediyorum. Yönetmenliğini Joe ve Anthony Russo’nun yaptığı, görsel olarak bir şölen beklediğim bir filmden bahsediyorum. Kısaca aslında ben 26 Nisan’da bu son oyunla beni kendimden geçireceğini düşündüğüm Avengers Endgame filminden bahsediyorum. O yüzden filmi anlatmaktan çok izlemek istiyorum.

26 Nisan tarihi kırmızı kalemle takvime işaretledim, ön satışa sunulması halinde biletimi almak için gerekli tüm uyarı sistemlerim teyakkuzda.  Tüm hazırlıklarımı yaptım ve kalbim boğazımda o salona gireceğimi biliyorum. Üstelik bunu salt kendi adıma da söylemiyorum. Bu filmi bekleyen yüzbinlerce Marvel Comics meraklısının benden bile daha heyecanla bu filmi beklediğini bilerek söylüyorum ki; Bu film tam da hak ettiği gibi nefesler tutularak izlenecek.

 

Bu içeriğe tepkiniz?

Kalplere Boğuldum Kalplere Boğuldum
1
Kalplere Boğuldum
Gül Gül Öldüm Gül Gül Öldüm
0
Gül Gül Öldüm
Biraz Düşünceli Biraz Düşünceli
1
Biraz Düşünceli
Şok Oldum Şok Oldum
0
Şok Oldum
Sinirliyim Sinirliyim
1
Sinirliyim
Katılmadım Katılmadım
2
Katılmadım

Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapınız.