Aşkı Öldürmek!

Öldür Beni Sevgilim Bkm ekibinin 2019 yılı için hazırladığı proje yapımlardan biri olarak 1 Mart’ta vizyona giriyor.


Aşkı Öldürmek!

Öldür Beni Sevgilim Bkm ekibinin 2019 yılı için hazırladığı proje yapımlardan biri olarak 1 Mart’ta vizyona giriyor. Başrollerinde oyunculuğa giderek ısınan Türk Pop Müziği’nin başarılı ismi Murat Boz ve İşler Güçler’le kendini bize sevdirdikten sonra solo kariyerinde hızla yükselen Seda Bakan’ın oynadığı Öldür Beni Sevgilim bir süredir sinema sektörüne kırgın gibi duran seyirciye taze bir kan olacak.

Bir yanlış anlama beş yıllık evli olan bir çifti neler yapmaya kadar götürür Öldür Beni Sevgilim filminin ana konusu. Murat Boz ve Seda Bakan’ın beş yıllık evli Okan ve Demet’i canlandırırken çok eğlendikleri ve bu eğlenceyi filme taşıdıkları kesinlikle söylenebilir. Heyecan ve aşkla başlayan ilişkilerini devamında iletişim, çevre ve kendi sorunları içerisinde hızla tüketen çift bir yılbaşı gecesi yanlış anlamanın kurbanı olarak birbirlerinden habersiz, birbirlerini öldürmeye karar verirler.

Son derece basit bir konu üzerinde aslında ilişkilerin izin verdiğimiz ölçüde değişen dinamikleri ve bunun getirdiği sonuçları eğlenceli bir dille sinemaya aktaran filmin yönetmenliği ise Şenol Sönmez’e ait. Hain planlar, kurgular ve düşünceler arasında Okan ve Demet kaybettiklerinin neler olacağını bulmak, yapmak istedikleri öldürme eyleminin aslında hangi temel duygulara duvar örmek olduğunu keşfederken izleyicilere de bol bol kahkaha attıracak. Filmin gerek oyuncuları gerekse konusu açısından hızla sinema izleyicisi tarafından izlenerek ödüllendirileceğini düşünenlerdenim.  Filmin ana karakterlerine verilen isimlerin Okan ve Demet olması ise magazin kulislerinde Demet Akalın ve Okan Kurt çiftine bir gönderme olduğu konusunda çoktan konuşulmaya başladı bile.

Öldür Beni Sevgilim filmine bilet almak için lütfen burayı tıklayınız.

Bu içeriğe tepkiniz?

Kalplere Boğuldum Kalplere Boğuldum
0
Kalplere Boğuldum
Gül Gül Öldüm Gül Gül Öldüm
0
Gül Gül Öldüm
Biraz Düşünceli Biraz Düşünceli
0
Biraz Düşünceli
Şok Oldum Şok Oldum
0
Şok Oldum
Sinirliyim Sinirliyim
0
Sinirliyim
Katılmadım Katılmadım
0
Katılmadım

Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapınız.