Aşk Tesadüfleri Sever 2 Film Devamı Geliyor

Aşk Tesadüfleri Sever ilk filmin devamı olan; konusu tesadüfler ile dolu aşk hikayesini anlatıyor.


Aşk Tesadüfleri Sever 2 Film Devamı Geliyor


Mehmet Günsür ve Belçin Bilgin’in başrollerinde oynadığı Aşk Tesadüfleri Sever filmi izleyiciyi aşk dolu filmin içine çekti. 2011 yılının en iyi aşk filmi olduğunu iddia ediyorum. Özgür ve Deniz’in çocukluklarında yaşadıkları aşkı yıllar sonra tekrar karşılaşmaları sonucu hatırlamaları.  Aslında hikaye Özgür ve Deniz’in doğdukları gün başlıyor, kader onları aynı hastane odasın da bir araya getiriyor. Film Deniz ve Özgür’ün ilkokul ve lise dönemlerini Ankara’da yaşadıkları dönemi anlatıyor. Yolları hayattaki talihsizlik sebebi ile ayrılıyor ve yıllar sonra İstanbul’da birbirlerini buluyorlar. Fakat Özgür’ün kalp yetmezliği, yıllarca kalp nakli beklemesi aşkın kaderini değiştiriyordu. Deniz trafik kazası geçiriyor ve yıllarca beklediği kalp nakili yine yıllarca beklediği aşkından geliyor.

Duygu dolu aşk hikayesini anlatan Aşk Tesadüfleri Sever filmi uzun süre konuşulmuştu. Şimdi 2. Film için kolları sıvayan yönetmen Ömer Faruk Sorak Aşk Tesadüfleri Sever 2 için start verildiğini açıkladı. Duyumlarımıza göre Türkiye’nin en güzel oyuncularından olan Nesrin Cavadzade ve yakışıklı oyuncu Yiğit Kirazcı ; Aşk Tesadüfleri Sever 2 filminin başrollerinde anlaşıldığı konuşuluyor. Bu filmde de tesadüfler ile dolu romantik bir aşk hikayesi ortaya çıkıcak. 1960 lı yıllarda geçen gerçek aşk hikayesini konu ediniyor film. Senaryo üzerinde iki yönetmen Ömer Faruk Sorak ve İpek Sorak  5 yıldır filmin devam projesi üzerinde çalışmışlar.

80 li 90 lı 2000 li yılların da popüler kültürünü anlatılacağı film Aşk Tesadüfleri Sever 2  31 Ocak’da sinama severler ile buluşacak. Aşk dolu, duygu dolu filme sıra beklemeden bir tıkla bilet almak için linke https://www.biletinial.com tıklayabilirsiniz.

Bu içeriğe tepkiniz?

Kalplere Boğuldum Kalplere Boğuldum
3
Kalplere Boğuldum
Gül Gül Öldüm Gül Gül Öldüm
3
Gül Gül Öldüm
Biraz Düşünceli Biraz Düşünceli
3
Biraz Düşünceli
Şok Oldum Şok Oldum
0
Şok Oldum
Sinirliyim Sinirliyim
0
Sinirliyim
Katılmadım Katılmadım
0
Katılmadım

Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapınız.