Aşk Dediğin Çat Kapı Gelmeli!

Çat Kapı Aşk 22 Mart’ta vizyona girecek Romantik-Komedi filmlerinden hoşlana her yaştan seyirciye...


Aşk Dediğin Çat Kapı Gelmeli!

Çat Kapı Aşk 22 Mart’ta vizyona girecek Romantik-Komedi filmlerinden hoşlanan her yaştan seyirciye keyifli zaman geçirtecek bir film olarak çıkıyor karşımıza. Türk sinemasının oldukça atakta olduğu bir dönemde beyazperdede farklı yüzler ve konular görmek seyirciyi mutlu ediyor. Bazı filmler istenilen gişe başarısını yakalayamasa da Türk sinema izleyicisi bu anlamda gerçekten destek olan bir tavır sergiliyor ve olabildiğince yeni filmleri destekleme yoluna gidiyor.

Çat Kapı Aşk hala aşka inanan ve bir gün o aramadan kapısını çalacağının hayallerini kuran Su (Müge Boz) ve hayatını doğuştan gelen rahatsızlığını gizlemeye adamış Aras’ın (Jess Molho) garip ama bir o kadar da eğlenceli bir araya geliş öyküsü.

Aşka ve sevgiye daha fazla inanmak belki hepimizin istediği aslında aynı yoğun duyguları, heyecanla, hevesle ve tutkuyla yaşamayı da beraberinde getirir. Bu hafta sinemalarda keyifle zaman geçirmek, biraz gülmek, biraz kaderin oynadığı garip oyunlarla bir araya gelen ve aşkı yakalamayı başaran insanları izlemek isteyenler için önerimiz Çat Kapı Aşk filmi olacak.

Erhan Baytimur’un yönettiği bu romantik-komedi filmine hemen biletinizi almak ve size en yakın sinema salonunda kahkaha dolu aşk hikayesine katılmak için lütfen burayı tıklayınız.

Bu içeriğe tepkiniz?

Kalplere Boğuldum Kalplere Boğuldum
0
Kalplere Boğuldum
Gül Gül Öldüm Gül Gül Öldüm
0
Gül Gül Öldüm
Biraz Düşünceli Biraz Düşünceli
0
Biraz Düşünceli
Şok Oldum Şok Oldum
0
Şok Oldum
Sinirliyim Sinirliyim
0
Sinirliyim
Katılmadım Katılmadım
0
Katılmadım

Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapınız.