Ankapark’ın Açılışı İçin Son Hazırlıklar Devam Ederken

Ankapark’ın faaliyete geçmesi ile birlikte Türkiye’ye yönelerek ülkemize ciddi bir turizm geliri sağlayacak.


Ankapark’ın Açılışı İçin Son Hazırlıklar Devam Ederken

Ankapark’ın açılışı için son hazırlıklar devam ederken, heyecan da aynı oranda hızla büyüyor. Avrupa’nın özellikle Uzak Doğu’lu turistler tarafından tercih edilen oyun parkı ve eğlence merkezi gezileri Ankara’da açılacak Ankapark’ın faaliyete geçmesi ile birlikte Türkiye’ye yönelerek ülkemize ciddi bir turizm geliri sağlayacak.

Ankapark Wonderland Eurasia içinde tüm hava şartlarına uygun 12 ay hizmet verebilecek oyun çadırları ile faaliyete geçiyor. Avrupa’nın en büyük tema parkında ziyaretçiler için hazırlanan büyük oyuncak ve eğlence aracı sayısı 5 iken bu rakam Ankapark’ta 28 adet olarak hayata geçmekte.

Yine en büyük tema ve eğlence parklarında orta boy oyuncak sayısı toplamda 10’u geçmezken bu rakam Ankapark’ta 180 adet olarak belirlenmiş.

Bugüne dek yapılan en büyük tema ve eğlence parkı olma özelliği taşıyan Ankapark Wonderland Eurasia hem eğlence anlayışına getireceği fark ve sağlayacağı büyük turizm geliri ile Ankara’nın 12 ay hizmet veren en önemli gelir ve eğlence merkezlerinden biri olmaya hazır.

 

Bu içeriğe tepkiniz?

Kalplere Boğuldum Kalplere Boğuldum
2
Kalplere Boğuldum
Gül Gül Öldüm Gül Gül Öldüm
0
Gül Gül Öldüm
Biraz Düşünceli Biraz Düşünceli
1
Biraz Düşünceli
Şok Oldum Şok Oldum
1
Şok Oldum
Sinirliyim Sinirliyim
0
Sinirliyim
Katılmadım Katılmadım
0
Katılmadım

Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapınız.