Ankapark'ta Sizin Tercihiniz Ne?

Ankapark Wonderland Eurasia’da yaşayacağınız eğlenceli anlar için siz neyi tercih edersiniz?


Ankapark'ta Sizin Tercihiniz Ne?

Ankapark Wonderland Eurasia’da yaşayacağınız eğlenceli anlar için siz neyi tercih edersiniz? Ankara’da açılan ve Avrupa’nın en büyük tema parkı ve eğlence merkezi ünvanını kazanan Ankapark Wonderland Eurasia’da birbirinden heyecanlı ve eğlenceli oyuncaklardan biri sizi çok mutlu edecek.

Türkiye’nin en yüksek bot kulesi Wind Riders’ı tercih edenlerdenseniz, siz yükseklerde olmayı ve hayata cesaretle atılmayı sevenlerdensiniz demektir. Hayır ben daha çok 75 metrelik dev kule Abyssto The Underworld ile eğlenmek istityorum ve onu seviyorum diyenlerdenseniz o zaman siz yaşadığınız her anı hatırlayan ve doğru hesaplamalarla başarıyı yakalayan insanlardansınız.

Hem heyecan hem maceracı ruhların tercihi ise Avrupa’nın en büyüğü olan ve 50 metre yükselebilen 100 kişilik Uçan Ada olacaktır. Uçmak için kanatlara ihtiyacım yok diyenler lütfen sizleri similasyonla birebir gerçek uçuş keyfini yaşamanız için 26 metrelik dev küre ekranda 100 kişilik Uçan Tiyatro’ya davet ediyoruz. Hayatı heyecanla olduğu kadar emin adımlarla yükselerek yaşıyorum diyenler tasarımı Türkiye’de yapılan Dijital Dark Ride ve Zelzele tam sizin için biçilmiş eğlence.

Araştırmacı ve korkusuz ruhlar Wonderland Eurasia’da Lav Macerası ve Otorobot sizi gerçekten mutlu etmek için hazır. Özgür ruhlar, yolculuk seven, yolları bilen herkes için 5 bin metre uzunluğunda Kara Tren Parkuru özellikle tercih edilecek oyun alanlarından. Kısaca siz hayata nasıl bakıyorsanız, baktığınız noktadan ruhunuza uygun eğlence için Wonderland Eurasia’da kesinlikle özel bir eğlence alanı vardır.

Hepsi ya da en çok seveceğiniz eğlence için şimdi lütfen buraya tıklayınız.

Bu içeriğe tepkiniz?

Kalplere Boğuldum Kalplere Boğuldum
0
Kalplere Boğuldum
Gül Gül Öldüm Gül Gül Öldüm
0
Gül Gül Öldüm
Biraz Düşünceli Biraz Düşünceli
0
Biraz Düşünceli
Şok Oldum Şok Oldum
0
Şok Oldum
Sinirliyim Sinirliyim
0
Sinirliyim
Katılmadım Katılmadım
0
Katılmadım

Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapınız.