Ankapark Roller Coaster

Ankapark Wonderland Eurasia’da dünyanın en fazla ve en büyük parkurlu Roller Coaster’ları hayatta en azında bir kez dene


Ankapark Roller Coaster

Ankapark Wonderland Eurasia’da dünyanın en fazla ve en büyük parkurlu Roller Coaster’ları hayatta en azında bir kez denemeniz gerekecek. Hem sayı, hem parkur uzunluğu olarak dünya çapında birinciliğe yükselen Ankapark Wonderland Eurasia’da 14 Roller Coaster’dan biri cesaretinizi test etmek için sizi bekliyor.

Cesaretin var mı?

Adrenalinin en yüksek noktaya ulaştığı ve heyecanı hayatın her alanında sevenlerin özellikle tercih ettiği Wonderland Eurasia’daki 14 Roller Coaster yine ayrıca en fazla burguya sahip olmalarıyla da öne çıkıyor. Burada hemen önemli bir hatırlatma yapmak istiyoruz. Bu inanılmaz heyecan ve adrenalini büyük bir eğlence ile sunan Roller Coaster’ler bağımlılık yapma özelliğine de sahipler. Çünkü eğlenmek ve eğlenirken başka hiçbir yerde bulamayacağınız en güvenli hız ve heyecan ritmini yaşamak insana kesinlikle bunu bir kez daha denemeliyim dedirtiyor.

Peki Ankapark Wonderland Eurasia’da dünyanın en fazla ve en büyük 14 Roller Coaster’lardan birini hemen denemek için cesaretiniz var mı?

Bu içeriğe tepkiniz?

Kalplere Boğuldum Kalplere Boğuldum
2
Kalplere Boğuldum
Gül Gül Öldüm Gül Gül Öldüm
1
Gül Gül Öldüm
Biraz Düşünceli Biraz Düşünceli
2
Biraz Düşünceli
Şok Oldum Şok Oldum
1
Şok Oldum
Sinirliyim Sinirliyim
0
Sinirliyim
Katılmadım Katılmadım
0
Katılmadım

Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapınız.