Ailenin Geniş Olanı Makbuldur

Geniş Aile Komşu Kızı Geniş Aile filmlerinin gişede yakaladığı başarının ardından serinin 3. ve devam filmi ile...


Ailenin Geniş Olanı Makbuldur

 Geniş Aile Komşu Kızı Geniş Aile filmlerinin gişede yakaladığı başarının ardından serinin 3. ve devam filmi ile 2 Ağustos’ta vizyona giriyor.

Yayınlandığı dönemde dizi olarak oldukça büyük bir hayran kitlesine ulaşan Geniş Aile çekilen her iki sinema filminde de yapımcıların yüzünü güldürerek sinema salonlarına oldukça fazla seyirci çekmişti.Şimdi aynı kadro, Geniş Aile Komşu Kızı devam filmi ile bir kez daha sinema seyircisinin karşısına çıkıyor.  Film değişmez karakterlerimiz Cevahir ve Ulvi’nin başlarına tamamen iyi niyetleri ile açtıkları dertlerin seyirciye en eğlenceli hali ile aktarılması üzerine kurgulu. Cevahir’in unutamadığı eski sevgilisi Zeynep’in başındaki beladan kurtulmak için bu iki eski dosttan yardım istemesi ile başlayan olaylar zinciri sinemada komedi filmi sevenler için ideal bir seçenek olarak sinema salonlarında yerini alıyor.

Ufuk Özkan , Bülent Çolak, Rojda Demirer ve giderek sinemaya ısınan Emre Altuğ’un başrollerini  paylaştığı Geniş Aile Komşu Kızı filminin yönetmenliği ise Cüneyt İnay’a ait.Filmin ekibi Geniş Aile Komşu Kızı'nın Geniş Aile serisinin ilk 2 filminden daha büyük bir gişe başarısı yakalama konusunda oldukça iddialı olduklarını ve bu nedenle filmin aksiyon ve komedi sahnelerinin daha yoğun olduğunu ısrarla vurguladığına, bizim de bu aralar en çok gülmeye ihtiyacımız olduğuna göre Geniş Aile Komşu Kızı filmi için sinemada buluşmak üzere.

Sizde Geniş Aile Komşu Kızı filmine bilet almak ve size en yakın sinema salonundan filmi izlemek için lütfen buraya tıklayınız.

Bu içeriğe tepkiniz?

Kalplere Boğuldum Kalplere Boğuldum
3
Kalplere Boğuldum
Gül Gül Öldüm Gül Gül Öldüm
3
Gül Gül Öldüm
Biraz Düşünceli Biraz Düşünceli
98
Biraz Düşünceli
Şok Oldum Şok Oldum
3
Şok Oldum
Sinirliyim Sinirliyim
0
Sinirliyim
Katılmadım Katılmadım
0
Katılmadım

Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapınız.