2019 yılında vizyona girecek yerli filmler

2018 yılının son günlerini yaşadığımız günlerde sizler için 2019 yılında vizyona girecek yerli filmleri sıraladık.


2019 yılında vizyona girecek yerli filmler

Organize İşler 2: Sazan Sarmalı, Çiçero, Kara Komik Filmler 1, Recep İvedik 6, Mucize 2: Aşk, Karakomik Filmler 2, Turkish’i Dondurma ve Naim Süleymanoğlu.

Bu filmler hiç yabancı gelmedi değil mi sizlere…

2018 yılının son ayını yaşadığımız şu günlerde sizler için 2019 yılında vizyona girecek yerli filmleri sıralayalım istedik. Yukarıda yazmış olduğumuz film isimlerini hepimiz bir yerden bir şekilde işitmişizdir. Görünen o ki, 2019 yılı  yüzümüzü güldürmeye geliyor. 2019 yılı içerisinde elbette sadece bu filmler vizyona girmiyor. Bizler sadece en çok konuşulan ve en çok gişe beklentisi olan filmleri sıraladık.

2019 yılının ilk film Organize İşler 2: Sazan Sarmalı. Tam da 2019 yılının ilk günü yani 1 Ocak 2019’da vizyona girecek. 2019 yılına güzel başlamamızı sağlayacak filmde, Yılmaz Erdoğan, Kıvanç Tatlıtuğ, Ezgi Mola, Bensu Soral gibi isimler yer alıyor.

2019 yılının Ocak ayı baya bereketli geçecek gibi gözüküyor. Organize İşler 2: Sazan Sarmalı daha vizyon da yerini koruyorken 11 Ocak’ta da Mustafa Uslu yapımı Çiçero vizyona giriyor. Tabii Mustafa Uslu denilince akla ilk Ayla ve Müslüm filmleri geliyor. Uslu, iki filmde de oldukça yüksek gişeler elde etti. Durum böyle olunca  Çiçero’dan beklentide o kadar büyüdü. Erdal Beşikçioğlu ve Burcu Biricik gibi isimlerin yer aldığı filmi Serdar Akar yönetiyor.

 Bu güzel iki filmin üzerine Cem Yılmaz’dan Karakomik Filmler serisinin 1. geliyor. 3 film olarak planlanan serinin 1. ve 2. olan Karakomik Filmler: Kaçamak ve 2 Arada 18 Ocak 2019’da vizyona girecek. Bir filmde iki film izleyecek olan sinemaseverler, bu yıl Cem Yılmaz'a doyacak gibi gözüküyor.

Şubat ayında vizyona giren bir film var ki…

Türkiye’nin gişe rekortmeni. Tabii ki de Recep İvedik 6’dan bahsediyoruz. Çekimlerini Bursa’nın Karacabey ilçesinde yapan Şahan Gökbakar, tek başına dev kadro olarak bakalım kendi rekorunu kırabilecek mi? Kendiyle yarışacak olan Recep İvedik 6, 8 Şubatta vizyona girecek.

Hemen Mart ayına geçelim ve Mart ayının ilk günü yani 1 Mart 2019’da Mahsun Kırmızıgül çok konuşulan ama bir o kadar da çok beğenilen Mucize filminin devam filmi olan Mucize 2: Aşk vizyona giriyor.

Mustafa Uslu görünen o ki 2019 yılının en çok konuşulan isimlerinden biri olacak. Mustafa Uslu’dan Turkish’i Dondurma filmi ise 8 Mart 2019'da vizyona girecek.

 

 

Karakomik Film serisinin 3. olan Karakomik Filmler: Emanet ise, 15 Mart 2019 tarihinde vizyona girecek. Beyazperde de farkını ortaya koyacak olan Cem Yılmaz, 2019 yılında da çok konuşulan isimler arasında yerini alacak.

Mustafa Uslu 2109 yılında 3 tane yeni filmi vizyona giriyor. Mustafa Uslu’nun 2019’daki son filmi ise, Naim Süleymanoğlu. Film, 18 Kasım’da vizyona girecek.

 

En çok konuşulan yerli filmler arasında yerini alan bu 8 filmin 4’ü komedi. Bol kahkahanın yanı sıra bizleri hüzünlendirecek olan filmlerin adını duyunca bile biraz gülümsettiyse sizleri ne mutlu bize. 2019 yılı hepimize önce sağlık sonra huzur, mutluluk ve bol kahkahalar getirsin. Şimdiden iyi seyirler.

Pek yakında vizyona girecek filmler için hemen tıklayın.

Bu içeriğe tepkiniz?

Kalplere Boğuldum Kalplere Boğuldum
26
Kalplere Boğuldum
Gül Gül Öldüm Gül Gül Öldüm
15
Gül Gül Öldüm
Biraz Düşünceli Biraz Düşünceli
22
Biraz Düşünceli
Şok Oldum Şok Oldum
13
Şok Oldum
Sinirliyim Sinirliyim
28
Sinirliyim
Katılmadım Katılmadım
37
Katılmadım

Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapınız.