2019 Yılında Vizyona Girecek Korku Filmleri

2019 yılında korku film sevenlerin yüzleri gülecek. 2019 yılında vizyona girecek birbirinden iddiaları korku filmleri


2019 Yılında Vizyona Girecek Korku Filmleri

2019 yılında korku film sevenlerin yüzleri gülecek. 2019 yılında vizyona girecek birbirinden iddiaları korku filmleri siz biletinial.com takipçileri için hazırladık.

ŞEYTANIN KAPISI

1 Mart 2019 Cuma günü vizyona girecek olan Şeytanın Kapısı, korku film sevenleri yerinden adeta yerinden hoplatacak.

HÜDDAM 2

Utku Uçar'ın yazıp yönettiği Hüddam 2, amcasının kendisine şiddet uygulaması sebebiyle karnındaki bebeği kaybeden Fatma'nın hikâyesini anlatıyor. Film 8 Mart’ta vizyona girecek.

FECAAT ALEMİ: KASEM

8 Mart’ta vizyona girecek olan Fecaat Alemi: Kasem korku filmi bir Türk yapımıdır.

KADAVRA

Korku ve Gizem’i bir arada film, kimliği belirsiz ve şüpheli bir kadavranın morga getirilişinin akabinde polis memuru Megan'ın yaşadıklarını konu ediniyor. Film 15 Mart’ta vizyona girecek.

MARİD

Korku sevenleri çok yakından ilgilendirecek Marid filmi, Kemal Özdemir yönetiyor. Film, 15 Mart’ta vizyona giriyor.

BİZ (US)

22 Mart’ta vizyona girecek olan Biz (US) filmi, yaz tatilinde arkadaşlarıyla güzel vakit geçirmek için sahil evine giden Wilson Ailesi'nin tıpatıp kendilerine benzeyen davetsiz misafirleriyle yaşayacakları gerilimle beraber tatillerinin kaosa dönüşmesini konu ediniyor.

HAYVAN MEZARLIĞI

5 Nisan’da vizyona girecek olan Hayvan Mezarlığı filmi, iki çocuğu ve eşi Rachel ile Boston'da bir kırsala taşınan ve bu taşınmanın akabinde evinin yakınındaki ormanın derinliklerinde bir mezarlığı keşfeden Dr. Louis Creed'in yaşadığı trajedi sonrasında korkunç sonuçlara yol açacak bir kötülüğü serbest bırakmasıyla başlayan hikâye zincirini konu ediniyor.

 ASTRAL SEYAHAT

Hasan Gökalp’ın yönettiği Astral Seyahat filmi korku film sevenlerle 31 Mayıs’ta vizyona giriyor.

SİCCİN 6

Korku film sevenlerin yerinden hoplatan Siccin filminin 6.sı 2019 yılında vizyona girecek.  Alper Mestçi’nin yönettiği Siccin 6, yılın sonuna doğru korku film sevenleri sinema salonlarına bekliyor.

Y KÖYÜ

Batuhan Gündüz ve Onur Ertuş’un yönettiği Y Köyü, farklı konusuyla 23 Ağustos’ta korku film severleri kendisine hayran bırakacak.

DECCAL 3

Korku filmde seri olur mu demeyin; bunun birçok örnekleri var. Bunlardan biri ise Deccal 3 filmi. Korku film sevenlerin yakından takip etiği Deccal 3 filmi, 27 Eylül’de vizyona girecek.

Sizler bu filmleri herkesten önce takip etmek için ve gişede kuyruk beklemeden biletinizi almak istiyorsanız; bu linklen ulaşabilirsiniz. 

Bu içeriğe tepkiniz?

Kalplere Boğuldum Kalplere Boğuldum
22
Kalplere Boğuldum
Gül Gül Öldüm Gül Gül Öldüm
16
Gül Gül Öldüm
Biraz Düşünceli Biraz Düşünceli
25
Biraz Düşünceli
Şok Oldum Şok Oldum
27
Şok Oldum
Sinirliyim Sinirliyim
9
Sinirliyim
Katılmadım Katılmadım
23
Katılmadım

Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapınız.