11 Ocak Vizyonda Ne Var?

2019 yılının ilk ayı olan Ocak ayında da birbirinden güzel filmler vizyon da yerini alıyor.


11 Ocak Vizyonda Ne Var?

2019 yılının ilk ayı olan Ocak ayında da birbirinden güzel filmler vizyon da yerini alıyor. 11 Ocak haftası vizyona 1 yerli film 5 yabancı film ve 1 animasyon film olmak üzere 7 tane film sinemaseverlerle buluşuyor.

YERLİ FİLMLER

Dalavere 

Zeytinburnu’nda, eniştesi Münir’le ortak bir rent a car işleten Baybars’ın rutin kurnazlıklarla geçen yaşamı, eniştesinin arabasının çalınmasıyla değişir. Çalınan arabalarını bulmak ve hırsızlara dersini vermek İstanbul’dan Bodrum’a gelen Baybars ve Münir’in, bir mafya değiş tokuşunun arasında kaldığından haberi yoktur. Olay anlaşıldığında ise otelde meydana gelen türlü yanlışlıklar, işleri iyice içinden çıkılmaz bir hale getirir.

Dalavere filminin biletini buradan alabilirsiniz :)

YABANCI FİLMLER

Creed II: Efsane Yükseliyor 

Sylvester Stallone ve Michael B. Jordan'ın başrolleri paylaştığı 2015 yapımı Creed'in devamı Creed II, Rocky Balboa'nın eğitmenliğinde çıkış yakalayan Adonis Creed'in, Rocky'nin en büyük rakiplerinden ve babası Apollo Creed'in ölümünden sorumlu olan Ivan Drago'nun oğlu Viktor Drago ile karşılaşmasını konu ediniyor.

Creed II: Efsane Yükseliyor filminin biletini buradan alabilirsiniz :)

Robin Hood 

İngiliz halk hikâyelerinde önemli yeri olan, kâh görevini kötüye kullanan yöneticilerle kâh halka zulüm eden soylular mücadele yürüten halk kahramanı haydut Robin Hood'un 2018 yapımlı bu öyküsünün başrolünde bu kez Taron Egerton yer alıyor.

Robin Hood filminin biletini buradan alabilirsiniz :)

Replikalar 

Keanu Reeves'in başrolünde yer aldığı Replicas, insan bilincini bilgisayarlara aktarabilme ve insan klonlama çalışmaları yapan Will Foster'ın, travmatik şekilde kaybettiği eşi ve çocuklarını geri getirme çabasını anlatıyor.

Replikalar filminin biletini buradan alabilirsiniz :)

Şüphe

Haruki Murakami'nin Barn Burning isimli kısa öyküsünden uyarlanan ve Cannes'dan iki ödülle birden dönen Burning, yarı zamanlı kurye olarak çalışan Jongsu'nun, eski komşusu Haemi ile karşılaşması sonrası gelişen olayları konu ediniyor.

Şüphe filminin biletini buradan alabilirsiniz :)

Lanetli Sular 

Georges Padey'nin yönetmenliğini üstlendiği Nereus, arkadaşının havuzunda şeytani bir varlık tarafından saldırıya uğrayan Sara'nın mücadelesini ele alıyor.

Lanetli Sular filminin biletini buradan alabilirsiniz :)

ANİMASYON

Çocuklarınızla birlikte harika vakit geçireceğiniz Ralph ve İnternet - Oyunbozan Ralph 2 animasyon filmi de bu hafta vizyona giren filmler arasında yerini aldı.

Rich Moore ve Phil Johnston tarafından yönetilen Ralph ve İnternet - Oyunbozan Ralph 2, video oyun salonundan internetin uçsuz bucaksız dünyasına adım atan video oyunların 'sözde' kötü karakteri Ralph ile uyumsuz arkadaşı Vanellope von Schweetz'in maceralarını anlatıyor.

Ralph ve İnternet - Oyunbozan Ralph 2 filminin biletini buradan alabilirsiniz :)

İyi Seyirler...

 

 

Bu içeriğe tepkiniz?

Kalplere Boğuldum Kalplere Boğuldum
0
Kalplere Boğuldum
Gül Gül Öldüm Gül Gül Öldüm
0
Gül Gül Öldüm
Biraz Düşünceli Biraz Düşünceli
0
Biraz Düşünceli
Şok Oldum Şok Oldum
0
Şok Oldum
Sinirliyim Sinirliyim
0
Sinirliyim
Katılmadım Katılmadım
0
Katılmadım

Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapınız.