Yarışma- 7 Limbos

  • 30 Ekim 2019 Çarşamba
  • 71 dakika

Yarışma- 7 Limbos
Filmin Adı: 7 Limbos 
Yönetmen: Berio Molina & Alexandre Cancelo 
Ülke: İspanya 
Süre: 71’ 
Yıl: 2018 
Yer: Vault 34 
Tarih: 15 Kasım / 13:15 
Altyazı: Türkçe 
Sinopsis:  Tayfi bir ses serüveni olan 7 Limbos, bastırılmış anıları ifade eden fosil tabakalarının giysilerine kazındığı maskeli yedi ayrı grup şehrin çeşitli bölgelerini ziyaret etmesinden oluşur. Bu yedi grup filmde, yıkıntıların sessizliğini dinler, performansları ile havada süzülen ses kirliliğine eşlik ederken bedenlerini, şehirde bir yankı uyandırmak için kullanır.  
Seven masked groups visit several landscapes. In their clothes have fossils drawn, the identity of a buried memory. They use their bodies to hit the cities, they listen the silence of the ruins collapse and with their movements capture the hidden noise of the air. A sound trip through the spectral. 
Yönetmen Bio: 
Berio Molina: Vigo Üniversitesi Güzel Sanatlar’dan mezun Berio Molina, Pompeu Fabra Üniversitesi’nin (Barselona) Dijital Sanatlar alanında Master ve Rochester Teknoloji Enstitüsü'nde (New York) Bilgisayar Grafik Tasarımında Yüksek Lisans yaptı. Görsel-işitsel, sahne ve ses sanatına odaklanan deneysel çalışmaları birçok uluslararası festivalde gösterim buldu. 
Alexandre Cancelo: Taller del Guionista'da belgesel ve televizyon formatlarında uzmanlaşan Alexandre Cancelo, Barselona’daki AICB'de senaryo ve yönetmenlik eğitimi aldı. O zamandan bu yana, Lech Kowalski, Isaki Lacuesta ve Boris Lehman gibi belgesel alanında aldığı eğitimin temelini oluşturan seminerlere dayanan senaryo çalışmaları üzerine odaklanıyor. 
Berio Molina: He studied Fine Arts at University of Vigo, a Master in Digital Art at Pompeu Fabra University (Barcelona) and a Master in Computer Graphic Design at Rochester Institute of Technology (New York). He has focused on audiovisual, performing and sound art and his usually experimental works has presented at many international festivals. 
Alexandre Cancelo: He studied script and direction at the AICB in Barcelona, specializing in documentary and television formats in the Taller del Guionista. From then on, he focuses almost exclusively on his script studies, with the documentary being the basis for his training in seminars with professionals such as Lech Kowalski, Isaki Lacuesta, or Boris Lehman. 
 


Yarışma- 7 Limbos filminin biletini almak ve evinize en yakın sinema salonundan alarak sinema keyfine varmak için tıklayın...

Seanslar

E-bültenimize abone olun etkinlikleri kaçırmayın!