Hızlı ve Öfkeli: Tokyo Yarışı

  • 28 Temmuz 2006 Cuma
  • 104 dakika

Hızlı ve Öfkeli: Tokyo Yarışı, Justin Lin'in yönettiği gerilim, aksiyon filmi. Daha Hızlı Daha Öfkeli'nin devam filmidir.
 

Adrenalin yüklü "The Fast and the Furious" "Hızlı ve Öfkeli" serisinin üçüncü bölümü "Hızlı ve Öfkeli: Tokyo Yarışı" en yeni ve en hızlı arabalar, dünyanın en tehlikeli yarış pistinde kafa kafaya yarışa tutuşuyorlar. Filmede, mutsuz bir ev ortamında ve yapaylığın hüküm sürdüğü çevrede kendisini yabancı gibi hissederek yaşayan genç Sean Boswell (Lucas Black) için sokak yarışlarına katılmak, yaşadığı hayatın mutsuzluklarından bir nebze olsun kaçış gibidir. Ancak sokak yarışlarına duyduğu büyük ilgi onu yerel yetkililerin gözünde sevimsiz bir genç yapmıştır. Katıldığı yarışlarda kazalar birbirini izleyince oğlunun hapse gireceğinden endişe eden annesi onu Japonya'nın başkenti Tokyo'da yaşayan sert mizaçlı asker babasının yanına göndermek zorunda kalır. Artık Tokyo'da yaşamaya başlayan Sean, hiç bilmediği yabancı geleneklerin içinde bu kez resmen "yabancı" olmuştur.

 


Hızlı ve Öfkeli: Tokyo Yarışı filminin biletini almak ve evinize en yakın sinema salonundan alarak sinema keyfine varmak için tıklayın...

Seanslar

E-bültenimize abone olun etkinlikleri kaçırmayın!