Bırak Kendini

  • 4 Ağustos 2017 Cuma
  • 102 dakika

Francesco Amato'nun yönettiği Bırak Kendini filmi, eski eşi Giovanna ile aynı apartmanda yaşayan Elia'nın, ufak bir kazanın ertesinde değişmeye başlayan hayatını konu ediniyor.

Psikanalist olan Elia, hâlâ deliler gibi aşık olduğu eski karısı Giovanna ile aynı binada yaşamakta ve bu talihsiz tesadüf (!) sonucu ona yakın olmayı başarmaktadır. Yaşadığı ufak bir kaza sonucunda doktor, Elia'ya kilo vermesi için egzersiz yapması gerektiğini söyler. Her şeyden habersiz Elia, tanıştığı spor eğitmeni Claudia'nın kendisine yardımcı olmasını umar. Ancak fazlasıyla sportif ve sağlıklı olan Claudia'nın oynadığı oyunlar, Elia ve Giovanna'yı içinden çıkılmaz olaylar zincirinin içine sürükleyecektir.

Kazandığı Ödüller

Ünlü İtalyan oyuncu Toni Servillo yeni filmi BIRAK KENDİNİ ile komedinin de ustası olduğunu hayranlarına bir kez daha hatırlatıyor. Başrolde Toni Servillo’ya 2009 Berlin Film Festivali’nde Shooting Star ödülü alan Veronica Echegui eşlik ediyor. Yönetmen Francesco Amato’nun dinamik objektifinden bu zıt ikilinin başlarını soktukları belalar ve maceralar, görmeye değer bir komedi şöleni sunuyor.


Bırak Kendini filminin biletini almak ve evinize en yakın sinema salonundan alarak sinema keyfine varmak için tıklayın...

Seanslar

E-bültenimize abone olun etkinlikleri kaçırmayın!