Vizyondaki Sinema Filmleri

Filtrele

Filtreleri Göster Filtreleri Gizle
Dunkirk
Christopher Nolan'ın yeni filmi Dunkirk, 1940'ta Dinamo Operasyonu sonucu, Alman ordusu tarafından Dunkerque kıyılarına sıkıştırılmış İngiliz ordusu ve müttefik askerlerinin mucizevi bir şekilde tahliye edilmesini anlatıyor.
Biletini al
Sarışın Bomba Ön Satışta!
Charlize Theron'un başrolünde yer aldığı Sarışın Bomba, Soğuk Savaş döneminde Berlin'e gönderilen bir ajanın zorlu görevini anlatıyor.
Biletini al
Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu
1967 yılında yayımlanmaya başlanan, Star Wars serisine de ilham verdiği söylenen Valérian and Laureline çizgi-roman serisinden sinemaya uyarlandı.
Biletini al
Arabalar 3
Yönetmenliğini Brian Fee'nin ve yapımcılığını Kevin Reher'in üstlendiği "Arabalar 3" tam gaz sinemalara dönüyor!
Biletini al
Tam Gaz
Edgar Wright'ın yazıp yönettiği Tam Gaz, bir suç ağının lideri için kaçış şoförlüğü yapan ve neredeyse 24 saat müzik dinleyen Baby'nin aksiyon dolu hikâyesini anlatıyor.
Biletini al
Kolonya Cumhuriyeti
Dünyaya bir uzaylı inse nereye inerdi diye düşündünüz mü? Elbette Kolonya'ya! Komedi türündeki yerli filmde Çağlar Çorumlu, Uğur Bilgin, Mahir İpek gibi isimler yer alıyor.
Biletini al
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi
Guy Ritchie'nin yönetmenliğini üstlendiği King Arthur: Kılıç Efsanesi, Excalibur'u taşından çekerek kehaneti yerine getiren Kral Arthur'un, taht için ailesini öldüren Vortigern'le olan mücadelesini anlatıyor.
Biletini al
Karayip Korsanları: Salazar'ın İntikamı
Salazar'ın İntikamı, başı beladan eksik olmayan Jack Sparrow'un şu ana kadar karşılaştığı en dişli düşmanı Kaptan Salazar ile yüzleşmesini anlatacak.
Biletini al
Maymunlar Cehennemi: Savaş
Maymunlar Cehennemi: Savaş, Caesar önderliğindeki maymunlarla insanlar arasındaki büyük savaşı anlatıyor.
Biletini al
Wonder Woman
Wonder Woman, yenilmez bir savaşçı olan Amazon prensesi Diana'nın, dünyada meydana gelmekte olan büyük savaşı durdurmak için yola çıkmasını konu ediniyor.
Biletini al
Örümcek-Adam: Eve Dönüş
Spider-Man'in Marvel Sinematik Evreni'ndeki ilk filmi olacak olan Örümcek-Adam: Eve Dönüş, dünyayı kurtarma ile öğrencilik arasında gidip gelen Peter Parker'ın Vulture'ı alt etme çabasını anlatacak.
Biletini al
Fragmanı İzle Biletini Al

GELECEK PROGRAM


E-bültenimize abone olun etkinlikleri kaçırmayın!