Hızlı ve Öfkeli 8 Biletler Satışta


Hızlı ve Öfkeli 8 filmiyle ilgili vizyona girişine sayılı günler kala sabırsızlıkla beklerken Hızlı ve Öfkeli 8 Biletleri Ön satış başladı. Ünlü yıldız Vin Diesel, Hızlı ve Öfkeli serisinin hayranlarını sevinçten havalara uçuracak asıl bombayı 2 Şubat 2016'da patlattı! 

Diesel'in kendi sosyal medya hesabından paylaştığı habere göre Hızlı ve Öfkeli 8'in hemen ardından iki devam filmi daha gelecek. 2019 yılında Hızlı ve Öfkeli 9; hemen ardından da 2021 yılında Hızlı ve Öfkeli 10 vizyona girecek.


Sosyal medyada büyük bir yankı uyandıran Vin Diesel'in yaptığı bu açıklamanın ardından ünlü film serisinin yapım şirketi olan Sony Pictures da haberi doğruladı ve Hızlı ve Öfkeli 8.filmden sonra iki yeni filmin daha yolda olduğunu resmi olarak açıkladı.Serinin yeni filmlerinin vizyon tarihlerini de kesinleştiren Sony Pictures, Hızlı ve Öfkeli 9 filminin 19 Nisan 2019'da, Hızlı ve Öfkeli 10 filmin ise 2 Nisan 2021'de vizyona gireceğini duyurdu.

Yapılan bu açıklamayla birlikte Hızlı ve Öfkeli 10, ABD'de 2021 yılı için kesin olarak bir gösterim tarihi belirleyen ilk film olma ünvanını da elde etmiş oldu.Vin Diesel, geçtiğimiz yıl 2 Şubat'ta yine kendi sosyal medya hesaplarından 8.filmin resmi adının 'Hızlı 8' olacağını duyurmuş ve filmin ilk afişini paylaşmıştı.Yeni filmin afişinde yer alan New York şehri görüntüsü, serinin yeni filmiyle birlikte Dominic Toretto ve efsane ekibinin uzun bir aradan sonra Amerika'ya döneceğinin ve New York şehrinin kalabalık sokaklarında direksiyon sallayacaklarının sinyallerini veriyor.

Vin Diesel dışında Dwayne Johnson, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Ludacris ve Jason Statham'ın da yeni filmle birlikte geri dönecekleri geçtiğimiz aylarda kesinleşmişti.Hızlı ve Öfkeli kadrosu, 3 Nisan 2015'de vizyona giren Hızlı ve Öfkeli 7'nin çekimlerinin sürdüğü sırada bir trafik kazası sonucunda yaşamını yitiren Paul Walker olmadan yoluna devam etmek durumunda kalacak.Bugüne dek her yeni filmde yer alan inanılması güç ve son derece görkemli aksiyon sahneleriyle adından söz ettirmeyi başaran Hızlı ve Öfkeli 8 filminde de oldukça gösterişli aksiyon sahnelerinin yer aldığı söyleniyor.

Çekim sürecinin Avrupa ayağı için nisan ayında İzlanda'ya taşınan Hızlı ve Öfkeli çekim ekibinin, bugüne dek İzlanda'da çekilmiş olan en büyük patlama sahnesini çektiği söyleniyor.Yapım şirketi Sony Pictures'ın yaptığı resmi açıklamaya göre; Hızlı ve Öfkeli serisi, son bir üçleme ile birlikte Hızlı ve Öfkeli 10 filminin 2021 yılında vizyona girmesinin ardından kesin olarak sona erecek.

Hızlı ve Öfkeli 7 filminin afişinde yer alan "son bir sürüşe var mısın?" ibaresinden sonra 7.filmin serinin son filmi olacağını düşünen hayranların, ardı arkasına gelen tüm bu haberlerden sonra oldukça mutlu olduklarını tahmin etmek hiç de zor değil!

Bakalım Hızlı ve Öfkeli, bu sefer gerçekten 10.filmle birlikte perdeyi kesin olarak kapayacak mı? Bekleyip göreceğiz... :)

Hızlı ve Öfkeli 8 film seansları için tıklayın.

 

 

 

 

E-bültenimize abone olun etkinlikleri kaçırmayın!