Hızlı ve Öfkeli 8 Biletler Ön Satışta


2001 yılında hayatımıza giren "Hızlı ve Öfkeli" film serisi 2017 yılında yeni filmi Hızlı ve Öfkeli 8 ile vizyona geliyor. 

Hızlı ve Öfkeli 8 aynı zamanda serinin ana karakteri olan Brian O’Conner’ı canlandıran Paul Walker’ın kadroda olmadığı bir film olma özelliğini de taşıyor. Hızlı ve Öfkeli 7 filminin çekimleri sürerken geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybettiği için Hızlı ve Öfkeli serisi bundan sonra yoluna Brian O’Conner’sız devam edecek. Ana karakterini kaybetmesinden sonra serinin nasıl bir yol çizeceği merakla beklenen seri de, Hızlı ve Öfkeli 8 vizyona girmeden kadroya eklenen yeni oyuncularıyla beklentileri zirveye çıkarmış durumda. 14 Nisan Cuma günü gösterime girecek olan Hızlı ve Öfkeli 8 biletleri ön satışa çıkmış durumda. Hızlı ve Öfkeli serisinin ilk filminden beri takipçisi olan hayranları biletlerin ön satışa çıktığı haberlerini aldıktan sonra Hızlı ve Öfkeli 8 seanslarını doldurmaya başladı. Hızlı ve Öfkeli 8’in ön satışa çıkan biletlerinin satış rakamlarından şimdiye kadar gelen haberler 13 Nisan Perşembe gününden itibaren sinema gişelerinin çok yoğun bir tempoya hazır olması gerektiğini gösteriyor. 

Filmin konusuna gelecek olusak; 
Ekip elemanları artık aksiyon dolu yaşamlarını geride bırakıp sakin ve münzevi bir hayat yaşamak istediklerine karar vermişlerdir. Dominic Toretto(Vin Diesel) ile Letty(Michelle Rodriguez) evlenip balayına giderlerken kız kardeşi Mia(Jordana Brewster) ile Brian O'Conner(Paul Walker)'da emekli olup çocuklarıyla ilgilenmeye karar vermişlerdir. Serinin 5. Filmi olan Hızlı ve Öfkeli 5: Rio Soygunu'ndan kazandıkları paralarla dünya turu yapıp her bir ekip üyesinin geçmişte işlediği bütün suçlarından temize çıkmasıyla birlikte normal yaşamlarına geri dönerler. Gizemli bir kadın olan Chiper(Charlize Theron) Dom'u hedef alıp tekrardan suç dünyasının içine girmeye ikna eder. Bugüne kadar ekibiyle birlikteyken kimsenin durduramadığı Dom'u durdurmanın tek yolu, kendisinin karşısında olan ekibinin onun peşine düşmesidir. Ayrıca bir önceki filmin kötü karakteri Deckard Shaw(Jason Statham) ile yıldızlarının hiç barışmadığı Hobbs(Dwayne Johnson) Dom'u durdurmak için ekiple beraber çalışmak zorunda kalıyorlar.

Hızlı ve Öfkeli 8 kadrosunda sürpriz isimleri de barındırıyor. 2003 yılında Monster filmiyle En İyi Kadın Oyuncu Oscar ödülünü alan Charlize Theron Chiper rolüyle kadroya dahil olurken, 2006 yılında The Queen filmiyle En İyi Kadın Oyuncu ödülü alan 
Helen Mirren’ı Deckard Shaw(Jason Staham)’ın annesi rolünde göreceğiz. Sürpriz isimlerin yanı sıra ekibin alışa gelmiş kemik kadrosuna önceki filmlerde katılmış olan üyelerde geri dönüyor. Hızlı ve Öfkeli 4 ve Hızlı ve Öfkeli 5 Rio Soygunu filmlerinden tanıdığımız Tego Leo(Tego Calderón) ile Rico Santos(Don Omar) Hızlı ve Öfkeli 8 oyuncu kadrosuna katılıyor. Hızlı ve Öfkeli 8 filminin yönetmen koltuğunda ise daha önce İtalyan İşi(The Italian Job) ve Law Abiding Citizen gibi kendi hayran kitlelerini oluşturmuş filmlerini yönetmiş Felix Gary Gray oturuyor. 

Hızlı ve Öfkeli 8 Biletlerini ön satıştan satın almak için tıklayınız.

E-bültenimize abone olun etkinlikleri kaçırmayın!