Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    DROPOUT FESTIVAL’23 - WIZ KHALIFA

    DROPOUT FESTIVAL’23 - WIZ KHALIFA

    Harbiye, Kadırgalar Cd. No:4, 34367 Şişli/İstanbul 28 Haziran 2023 Çarşamba
    • Konser

    DROPOUT FESTIVAL’23 - WIZ KHALIFA

    Kapı Açılış Saati: 14:00

    Z kuşağının en çok takip ettiği rap müziğin yıldızları, şehrin eğlence merkezi KüçükÇiftlik Park’ta, 28 Haziran’da Dropout Festival'23 için bir araya geliyor! Rap dünyasının süperstarı Amerikalı Wiz Khalifa, yeniden sahneye çıkacağı KüçükÇiftlik Park’ta, muhteşem canlı performansıyla genç rap severlerle bir kez daha buluşacak! Z kuşağının vazgeçilmezi olan Dropout Festival'23’te, Wiz Khalifa’nın öncesinde Ceza, Motive ve ileride açıklanacak diğer Rap Superstar’ları  sahnede olacak. Yüzdeyüz Müzik katkıları, URU ve Concerts East işbirliğiyle gerçekleşecek konserin biletleri Biletinial'da !

    Dalga dalga büyüyen ve tüm dünyanın olduğu gibi Türkiye’nin de damarlarına işleyen rap müziğin dev isimleri  28 Haziran Cuma günü, Dropout Festival'23 için KüçükÇiftlik Park’ta bir araya geliyor. İkinci kez gerçekleşen festival, Z kuşağının favori rap müzisyenlerinden oluşan line-up’ıyla yeni neslin vazgeçilmezi olacak.

    2018’de KüçükÇiftlik Park’ta verdiği 15 bin kişilik ilk Türkiye konseri günlerce konuşulan rap müziğin dünyaca ünlü ismi Wiz Khalifa, Dropout Festival '23 kapsamında bir kez daha İstanbul’a gelecek. Cameron Jibril Thomaz, sahne adıyla Wiz Khalifa, ilk albümü Show and Prove’u 2006 yılında çıkardı ve kısa sürede rap müziğin zirve isimleri arasına yükselmeyi başardı. Furios 7 filmi için Charlie Puth ile birlikte yayınladığı ve 26 farklı ülkede haftalarca zirveden inmeyen See You Again  ve Young, Wild & Free, Sucker for Pain, Black and Yellow gibi sayısız liste başı şarkıyla başarısını katlayarak yoluna devam eden Wiz Khalifa, yalnızca kendi hitleriyle değil, Bruno Mars, Maroon 5, The Weeknd, Snoop Dogg, will.i.am, Imagine Dragons, Miley Cyrus gibi dünya starlarıyla birlikte yayınladığı çalışmalarla bir fenomen haline geldi. 

    Wiz Khalifa’nın canlı performansının öncesinde ise Z kuşağının takip ettiği Türkçe rap müziğin en iyi isimlerinden Ceza, Motive ve ilerideki günlerde açıklanacak diğer sanatçılar sahnede olacak. 2002 yılında yayınladığı ilk solo albümü Med Cezir’den bu yana Türkçe rap müzikte giderek devleşen  Ceza, MTV Avrupa Müzik Ödülleri’nde ödül alan ilk Türk sanatçı oldu. Henüz çok genç olmasına rağmen kendini fazlasıyla kanıtlamış bir MC olan Tolga Serbes, sahne ismiyle Motive Çekmece Flow adlı çıkış şarkısının ardından Makaveli ve 22 albümlerin yanı sıra Takip, Ömrüm, Mektup, TOTEM, 10 MG gibi çok sayıda tekli yayımladı.  

    28 Haziran’da Yüzdeyüz Müzik katkıları, URU ve Concerts East organizasyonuyla gerçekleşecek Dropout Festival'23’ün biletleri, 20 Mart 2023 saat 11:00'den  itibaren Biletinial.com’da.

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Avrupa - KüçükÇiftlik Park

    - 18 Yaş altı katılımcılar alana ebeveyni ile giriş yapmak zorundadır.
    - Her yaştan katılımcı bilete tabidir.
    - 18 yaş altı katılımcılara alkol ve tütün ürünleri satışı yasaktır.
    - Organizatör firma etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet ücretini iade etmek kaydı ile içeri almama hakkına sahiptir.
    - Organizasyon şirketi, öngörülmeyen ve kaçınılmaz nedenlerden ötürü programda her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
    - Organizasyon şirketi, bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
    - Etkinlik süresince biletinizi ve/ veya bilekliğinizi saklayınız.
    - Etkinlik alanına dışarıdan yiyecek ve içecek getirilmesi yasaktır.
    - Etkinlik alanına Selfie Stick ve GoPro çubukları ile girmek yasaktır.
    - Etkinlik alanına profesyonel ses ve görüntü araçları (video kamera ve fotoğraf makinası) ile girmek yasaktır.
    - Etkinlik süresince kayıt yapmak kesinlikle yasaktır. Seyirci, sanatçı yönetimi uygun gördüğü takdirde görsel-işitsel kayıt cihazlarına el konabileceğini kabul eder.
    - Etkinlik alanına yanıcı, patlayıcı (deodorant, sprey, parfüm, kolonya vb. gibi), parlayıcı, kesici ve delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, termos, motor kaskı ve lazer imleci ile girmek yasaktır.
    - Tüm katılımcıların kimliklerini yanlarında bulundurması ve istendiğinde ibraz etmeleri gerekmektedir.
    - Etkinlik alanında yanınızda bulunan eşyaların sorumluluğunun size ait olduğunu hatırlatmak isteriz.
    - Güvenlik personeli, etkinlik alanına giren herkesi güvenlik aramasına tabii tutacaktır.
    - Etkinlik alanındaki ses düzenleri geçici duyma problemlerine yol açabilir.
    - Etkinlik alanındaki ışık düzenleri geçici göz rahatsızlıklarına neden olabilir.
    - Etkinlik biletleri sadece organizasyon sahibi tarafından belirlenen resmi satış noktalarından alınmalıdır.
    - Organizasyon sahibi resmi satış noktalarından alınmayan biletlerin sahiplerini etkinlik alanından çıkarma hakkına sahiptir.
    - Etkinlik alanına giriş yapan seyircilerin alandan çıkış yapmaları halinde tekrar alana girebilmeleri için yeni bilet satın almaları gerekmektedir.
    - Etkinlik biletleri devredilemez ve iade edilemez. Kayıp biletler için yenisi basılmayacaktır.
    - Etkinliğe katılan kişilerin fotoğraf ve video çekimlerinin tanıtım materyallerinde kullanım hakkı etkinlik organizasyonuna ait olup katılımcı, etkinliğe katılarak bu hakkın kullanılmasını kabul etmektedir.
    - Yasalara göre tehlikeli olarak belirlenen ırktaki köpeklerin alana gelişlerinde ağızlık kullanımı zorunludur.
    - Etkinlik alanına kamp sandalyesi vb ürünlerle girmek yasaktır.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    DROPOUT FESTIVAL’23 - WIZ KHALIFA Biletleri ve Fiyatları

    İstanbul AvrupaDROPOUT FESTIVAL’23 - WIZ KHALIFA İstanbul Avrupa Biletleri

    AdresKüçükÇiftlik Park
    Uru Organizasyon
    Organizasyon Uru Organizasyon
    650,00 TL'den başlayan fiyatlarla