Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    • Türkçe
    • English
    • Hrvatski
    • Shqip
    Sangita

    Sangita

    • Konser.

    Sangita

    “Varlığın Temeli Titreşimdedir”
    “Karnatik Müzik Konseri “ / Güney  Hindistan Klasik Müziği 

    Sanatçılar:

    Ramesh Jetty   vokal

    Jayaram Kikkeri   flüt

    Ramakrishnan Neelamani  perküsyon

    Haribabu Balan Puttamma   perküsyon

    Shantala Shivalingappa sanat yönetmeni

    Dünyanın en renkli, en şaşırtıcı ve çarpıcı ülkelerinden Hindistan’dan gelen dört usta müzisyen Cso Ada Ankara’da dinleyicilerin ruhunda evrensel titreşimler yaratacak, son derece ender bir karnatik müzik konserine davet ediyor…

    “Varlığın temeli ses olan titreşimdedir ve bu her insan tarafından deneyimlenebilir. Bugün bile müzik, kalbinize dokunarak varlığınızı dönüştürebilecek yoğun bir deneyim olarak yaşanmaktadır” diyor Hintli müzisyenler…

    Bu konser Güney Hindistan'dan herbiri kariyerinde önemli başarılar elde etmiş muhteşem dört hintli klasik müzisyenin sanatı ve mükemmelliği aracılığıyla bunu ilk elden yaşamak için kaçırılmaz bir davet…

    Türkiye’deki ilk konserini verecek olan ve sanat yönetmenliğini ünlü dansçı Shantala Shivalingappa’nın yaptığı  “Sangita” topluluğu, repertuvarından özenle seçtiği duygulu melodiler, canlı ritmler ve büyülü renklerden oluşan özel seçkiyi değerli sanatseverlerle paylaşmak üzere 30 Kasım 2022 tarihinde saat 20.00’da CSO Ada Ankara Ana Salon’a geliyor.

    1.KATEGORİ : A BLOK

    2.KATEGORİ :B BLOK

    3.KATEGORİ : E-F-D BLOK

    4.KATEGORİ : H-K-C-J-G BLOK

    Bilgi : CSO ADA ANKARA’daki otopark ve salon girişlerinde yaşanan yoğunluktan etkilenmemeniz adına konser ve/veya etkinlik öncesi alana erken gelmenizi önemle rica ederiz.

    • 6 yaş üzeri bilete tabidir. 6 yaş ve altı etkinliğe alınmamaktadır. (Çocuk etkinlikleri hariç)

    • Konsere geç gelen izleyiciler alkış arasında içeri alınacaktır. Geç kalan izleyiciler, önceden yerine oturmuş izleyicileri rahatsız etmeyecek ve salon düzenini bozmayacak şekilde uygun koltuklara yönlendirilecektir.

    • Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca yer değişikliği yapılamaz !

    • Konser salonları , CSO mağaza ve CSO1826 Sergi Alanı’na yiyecek veya içecekle girmek yasaktır.

    • Konser çıkışlarında yoğunluk yaşanmaması için aracınıza binmeden önce otopark ücretlerini ödeme noktalarından ödeyebilirsiniz.

    • Konser salonuna giriş yapıldıktan sonra,zorunlu haller dışında, konser salonundan çıkış yapılamamaktadır. Zorunlu çıkış yapan         dinleyicilerimiz görevli personelin yönlendirmesiyle alkış arasında salona girebilecektir.

    Bilgi : CSO ADA ANKARA’daki otopark ve salon girişlerinde yaşanan yoğunluktan etkilenmemeniz adına konser ve/veya etkinlik öncesi alana erken gelmenizi önemle rica ederiz.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu