Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    -

    60’s‐70‐‘s-80’s / Oldies Pop

    • Konser.

    60’s-70‘s‐80’s / Oldies  Pop

    En sevdiğiniz 60'lar, 70'ler ve 80'lerin popüler pop şarkılarına farklı bir dokunuşla dinlemeye hazır olun! Yaylı çalgılar üçlüsü Trio Bis, kemancı   Elif   Ece Kaya'nin katılımıyla Bis Quartet olarak sahne almanın heyecanını yaşıyor. En sevilen şarkıları kendi benzersiz düzenlemeleriyle yorumlayacakları bu   eşsiz müzik etkinliğini kaçırmayın! Biletlerinizi şimdi alın ve Bis Quartet'in olağanüstü yeteneği ve enerjisiyle büyülenmeye hazır olun.    

    BİS KUARTET  
    Irmak  Acar ‐ Keman  
    Elif  Ece  Kaya - Keman  
    Sibel  Ünal ‐ Viyola  
    Beste  Ünal ­‐ Viyolonsel  
     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu