Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Beyoğlu Kültür Yolu Festivali - Model Yapım Atölyesi

    Beyoğlu Kültür Yolu Festivali - Model Yapım Atölyesi

    • Atölye

    Beyoğlu Kültür Yolu Festivali - Model Yapım Atölyesi

    Bilgi: Beyoğlu Kültür Yolu Festivali kapsamında Çoçuk Sanat Merkezi atölyelerimiz ücretsizdir. Seanslar kapasite ile sınırlı olup , etkinlik alanına rezervasyon ile giriş sağlanacaktır.

    Not: Sadece etkinliğe katılacak çocuk sayısı kadar rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir.

    Beyoğlu Kültür Yolu Festivali kapsamında Atatürk Kültür Merkezi Çocuk Sanat Merkezi'nde gerçekleşecek olan LEGOLAND Model Yapım Atölyesi'ne 1 çocuk (6-12 yaş) ve 1 aile üyesi katılabiliyor. LEGOLAND Discovery Centre instagram hesabından (LDCIstanbul),  #legolandmodelyapimatölyesi hashtagi ile en yaratıcı tasarımlarını paylaşan aileler, seanslara LEGOLAND Discovery Centre tarafından seçilerek ücretsiz giriş hakkı kazanacaktır. 45 dakikalık seanslarda ailelerle birlikte Beyoğlu Kültür Yolu temalı eserler tasarlanacaktır. Her seans 10 çocuk ve 10 aile üyesi katılımı ile gerçekleşecektir. Seans katılımcılarına LEGO markalı ürünler hediye edilecektir.

    Etkinlik Ücretsizdir.

    AKM ETKİNLİK NOTLARI

    Not: Çocuk Sanat Merkezinde gerçekleştirilecek atölye etkinliklerinde yeterli kapasiteye ulaşılamadığı taktirde etkinliğimiz iptal edilecek olup bilet iade işlemleri biletinial tarafından yapılacaktır.

    İade ve Değişiklik

    Satın alınan biletler, etkinliğin iptali veya tarih değişikliği olması durumu dışında değiştirilemez veya iade edilemez.

    AKM’de gerçekleşecek etkinliklerin tümü pandemi sebebiyle özel kurallara tabidir. Bilet satın alan herkes bu kurallara uymayı ve yaptırımları kabul etmiş sayılır.

    AKM Yönetimi etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet iadesi yaparak etkinlik alanına almama hakkına sahiptir.

    Sağlığınız İçin

    T.C. İçişleri Bakanlığı'nın 14.01.2022 tarihli "PCR Test Zorunluluğu" konulu genelgesi uyarınca koronavirüs salgınının son dönem seyri ve toplum sağlığına olan etkisi ile konuyla ilgili olarak Koronavirüs Bilim Kurulunun tavsiyeleri çerçevesinde konser, sinema ve tiyatro gibi etkinliklere katılmadan önce PCR testi ile tarama yapılmasına gerek olmadığına karar verilmiştir.

    Etkinlik Süresince

    Atölyeler esnasında kamera, fotoğraf makinesi, cep telefonu vb. kayıt cihazlarıyla kayıt yapılması yasaktır. Kayıt cihazları mekânlara alınmayacaktır.

    Etkinlik başladıktan sonra ebeveynler içeri alınmayacaktır.

    Mekân Kuralları

    Katılımcılar etkinlik başlangıç saatinden beş dakika önce Çoçuk Sanat Merkezine giriş yapabileceklerdir.

    Mücbir sebeplerle mekânlarda değişiklik olabilir. Satın alınan biletler, mekân değişikliği nedeniyle iade edilmez.

    Mekânlarda belirtilen alanlar dışındaki yerlere yiyecek veya içecekle girmek, tütün ve tütün ürünleri tüketmek veya elektronik sigara kullanmak yasaktır.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü